Haber Detayı
06 Ocak 2017 - Cuma 11:45
 
15 Temmuz Kahramanları Denizli'de
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen "Tecrübe Konuşuyor İçimizdeki Kahramanlar" projesi 09 Ocak 2017 Pazartesi günü 14.30’da Asri Mezarlık yanında bulunan 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi’nde Denizlililerle buluşacak.
 
 
 
GÜNDEM Haberi


15 Temmuz gecesi ülkemizin yaşadığı darbe girişimi karşısında, kahramanlık gösteren vatandaşların konuşacağı programda, 15 Temmuz kahramanları yaşananları ilk ağızdan Denizlililere anlatacak. 

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın organizasyonunda ''Tecrübe Konuşuyor İçimizdeki Kahramanlar'' adlı program, 09 Ocak 2017 Pazartesi günü saat 14.30'da Asri Mezarlık yanında bulunan 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Konferans salonunda yapılacak. Programa İsmail Hakkı’nın moderatörlüğünde Yaşar Yıldız, Türkan Güder ve Danyal Şimşek konuşmacı olarak katılacak.

 

İBANOĞLU DAVET ETTİ

Programa ev sahipliği yapacak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, ülkemizin bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü için 15 Temmuz gecesi canlarını hiçe sayan kahramanların katılacağı programa tüm Denizlilileri davet etti. 

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
 
 
 
 
Etiketler: 15, Temmuz, Kahramanları, Denizli'de,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Özlü Sözler
En büyük ibadet topluma hizmet etmetir…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv
Haber Yazılımı