15 Temmuz Ruhunu Resimlere Yansıttılar
asa
Haber
23 Şubat 2021 - Salı 12:06
 
15 Temmuz Ruhunu Resimlere Yansıttılar
EĞİTİM Haberi
15 Temmuz Ruhunu Resimlere Yansıttılar

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğünce çocuklarımızın ve gençlerimizin demokrasi, millî birlik ve beraberlik, vatan sevgisi, yurt savunması ile şehitlik konularında farkındalığının artırılması amacı ile resim yarışması düzenlendi.

 

İlimiz genelindeki tüm resmi/özel ortaokul ve imam hatip ortaokullarında 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü temalı yapılan resim yarışmasında dereceye giren öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici ödüllendirdi.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleştirilen ödül programına resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler, danışman öğretmenleri ve aileleri katıldı.

 

 

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici yaptığı konuşmasında “Öğrencilerimiz yaptıkları eserleri ile ilk etapta ilçelerinde yarıştı. İlçe birincilerimiz il birinciliği için yapılan değerlendirme ile dereceye girdi. Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Öğrencilerimizin böylesine anlamlı bir yarışmaya resim göndermeleri; ailesini, vatanını, milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan, insan haklarına saygılı ve devletine karşı görev ve sorumluluklarını bilen ve bunları davranış haline getirmiş bireyler olduklarını gösteriyor. Vatanımız ve bayrağımız bizim için kutsaldır ve en değerlimizdir. Öğrencilerimiz 15 Temmuz gününün hissiyatlarını resimlerine çok güzel şekilde yansıttılar. Günün anısına kendilerini ödüllendiriyoruz. Başarılarınız daim olsun” dedi.

 

 

Resim Yarışmasında Dereceye giren öğrencilerimiz:

 

S.N.       İlçesi:                    Okulu:                                                                                 Adı Soyadı:

 1.           Sarayköy             Gazi Ortaokulu                                                                Mehmet Durğun

 2.           Çivril                      Nevişet Kameroğlu Ortaokulu                                  Hilal Erdem        

 3.           Pamukkale         Münevver Nafiz Dirlik Anafartalar Ortaokulu     Bahar Bozkurt

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Köksal İRER
Etiketler: 15, Temmuz, Ruhunu, Resimlere, Yansıttılar,
Yorumlar
denizli büyükşehir belediyesi
Haber Yazılımı