Haber Detayı
28 Aralık 2017 - Perşembe 12:11
 
2018 Yılı Beklentileri Paylaşıldı …
DENİZLİ Haberi
2018 Yılı Beklentileri Paylaşıldı …

Denizli İhracatçılar Birliği organizasyonunda, 2017 yılı Dünya ve Türkiye ekonomisi ve 2018 yılı genel beklentilerin ele alındığı "Bizi Nasıl Bir 2018 Bekliyor? Küresel Gelişmeler Işığında Sosyo-Ekonomik Değişimler " konulu panel düzenlendi.

 

 

27.12.2017 tarihinde düzenlenen ve moderatörlüğünü TİM Başkan Vekili/DENİB Başkanı Süleyman Kocasert’in yaptığı, Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Ekonomi Yazarı Hakan Güldağ ile Siyaset Bilimci ve Gazeteci Yazar Metehan Demir’in katıldığı panel yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

 

 

Birçok Konu Konuşuldu…

Geride bıraktığımız yılda yaşanan ulusal ve küresel olayların değerlendirildiği ve 2018 beklentilerinin paylaşıldığı panele ilişkin görüşlerini belirten Başkan Süleyman Kocasert şu ifadelere yer verdi:

 

“Bugün son derece yoğun bir katılımla verimli bir panel gerçekleştirdik. 2017 inişleri ve çıkışları olan bir yıl olarak geride kalıyor. 2018, inanıyorum ki hedeflerimize ulaştığımız yeni bir yıl olacak.

 

 

Panel boyunca,ekonomik verilerden Ortadoğu’daki gelişmelere kadar çok çeşitli konulara değindik. İki önemli gazeteci -yazar bugün bizimle buluştu, tüm konuları enine boyuna anlattı. Hakan Güldağ ve Metehan Demir’e bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.”

Panele soru-cevap bölümüyle devam edildi…

 

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: 2018, Yılı, Beklentileri, Paylaşıldı, …,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir