7 yaşından itibaren görmediği babasının izini buldu "/>
asa
Haber
31 Ocak 2020 - Cuma 15:58
 
7 yaşından itibaren görmediği babasının izini buldu
YAŞAM Haberi
7 yaşından itibaren görmediği babasının izini buldu

Annesi ile yıllar önce imam nikahı ile evlenen ve en son 7 yaşında gördüğü babasını arayan Cemre K. olayında flaş gelişme yaşandı. Genç kızın 20 yıl önce gördüğü babasından sevindirici haber geldi.

 

İstanbul’da tanıştığı Meral Çetinel ile imam nikahı ile evlenen Zeki Müşteba Şahin, bu evlilikten Lider, Cemre, Tuğçe ve Sergen isminde 4 çocukları oldu. Son çocuklarından sonra şiddetli geçimsizlikten dolayı ayrılan çift, baba Şahin’nin 2000 yılında barışmak istemesine rağmen anne Meral Çetinel tarafından kabul edilmedi. Denizlili olan ve aşçılıkla uğraşan Zeki Müştaba Şahin, eski eşi ve çocuklarının İstanbul’dan İzmir’e taşınmalarından dolayı bir daha ulaşamadı.

 

20 yıl önce gördüğü babasını bulmamızda yardımcı olmamızı isteyen Cemre K., denizli20haber.com sitemizde yaptığımız haberden sonra Denizli’deki halasının kendisine ulaştığını ifade etti. Büyük sevinç yaşayan Cemre, “Sizlerden Allah razı olsun. Haberiniz sayesinde halam sosyal medya hesabımdan bana ulaştı. Babam Çanakkale ilindeymiş. Babam telefon kullanmadığı için henüz kendisi ile görüşemedik. Halamlar irtibat kurmaya çalışıyorlar. İnşallah en kısa zamanda ben ve kardeşlerim babamızla görüşeceğiz” dedi.

 

ÖNCEKİ HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Köksal İRER
Etiketler: 7, yaşından, itibaren, görmediği, babasının, izini, buldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı