Haber Detayı
02 Haziran 2016 - Perşembe 17:43
 
Adm Ve Paü’den Ortak Etkinlik
ADM Elektrik Dağıtım ile Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü vaka analizi yarışması düzenledi. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı yarışmada vakaları en iyi analiz eden gruplara katılım ve başarı sertifikası verildi.
EĞİTİM Haberi
Adm Ve Paü’den Ortak Etkinlik

Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen vaka analiz yarışmasında 3’er kişilik gruplar halinde 5 grup yer aldı. ADM Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından geçtiğimiz haftalarda öğrenciler ile paylaşılan veriler ile işletme performansı ile ilgili verilerin analiz edilmesi ve iyileştirme önerilerinde bulunulması istendi. Yarışma jürisinde ADM Elektrik Dağıtım İcra Kurulu Üyelerinden Serdar Marangoz ve Ahmet Arı, Pamukkale Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden Öğretim Üyesi Leyla Demir ve Özcan Mutlu yer aldı. Grupların sıra halinde analizlerini sunduğu yarışmada analiz sonuçları kadar sunum becerileri ve ekip çalışmasına da dikkat edildi. Yarışma sonrasında ilk 3’e giren öğrencilere jüri üyeleri tarafından katılım belgesi verildi.

ANALİZ KADAR SUNUM DA ÖNEMLİ

Yarışma sonrasında kısa bir konuşma yapan Serdar Marangoz, Pamukkale Üniversitesi’yle birlikte böyle bir etkinliği düzenlemiş olmaktan memnuniyet duyduklarını belirterek, Pamukkale Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Osman Kulak ve Bölüm Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ayça Supçiller’e katkılarından dolayı teşekkür etti. Sunumları değerlendirmeye alırken vakanın analizleri kadar sunumdaki etkinlikler ve ekip çalışmasına da dikkat ettiklerini ifade eden Marangoz, sunum tekniklerinde dikkat edilmesi gereken konularda tecrübelerini paylaşarak yarışmaya katılım sağlayan öğrencileri tebrik etti. Ahmet Arı ise yapmış olduğu konuşmada Şirketin hizmet bölgesi üzerinde yapılan analizlerin kendileri için çok değerli olduğunu belirterek önümüzdeki yıllarda da farklı etkinliklerde üniversiteyle işbirliği yapmaktan memnun olacaklarını belirtti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adm, Ve, Paü’den, Ortak, Etkinlik,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir