Haber Detayı
17 Temmuz 2019 - Çarşamba 15:24
 
AGD’den Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye Ziyaret
GÜNDEM Haberi
AGD’den Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye Ziyaret

Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şube Başkanı Hamza Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Ziyarette, AGD Denizli Şube Başkanı Hamza Öztürk, yaptıkları çalışmalar hakkında Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye bilgi verdi. Eğitim faaliyetlerinin sürdüğünü kaydeden Öztürk, “Ortaokul, lise, üniversite, çalışan gençlik tüm gençliğimizi milli ve manevi değerlerimizle buluşturmanın derdindeyiz. Ülkemiz gençliğini hedef alan yıkıcı ve ifsat edici akımlara karşı da gençliğimizi uyararak, gece gündüz demeden örnek bir neslin inşaası için çalışmalar yürütmekteyiz” dedi. Öztürk Misafirperverliklerinden dolayı Başkan Örki’ye Teşekkür eden Öztürk, yeni görevlerinde başarılar diledi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki de, Milli ve Manevi değerlerimize bağlı bir neslin yetiştirilmesi noktasında çalışma yapan Anadolu Gençlik Derneğini takdir ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum dedi

 

Ziyarette, AGD Denizli Şube Başkanı Hamza Öztürk, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye, Prof.Dr. Necmettin Erbakan Hoca’nın Davam ve MGV yayınlarından çıkan Müslüman Lider Nasıl Olmalı? Kitaplarını hediye etti.     

 

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: AGD’den, Pamukkale, Belediye, Başkanı, Avni, Örki’ye, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir