Haber Detayı
29 Aralık 2017 - Cuma 10:57
 
Ak Parti Beyağaç Yönetimi'nden Başkan Zolan'a Ziyaret
DENİZLİ Haberi
Ak Parti Beyağaç Yönetimi'nden Başkan Zolan'a Ziyaret

AK Parti Beyağaç İlçe Başkanı Mustafa Tekin ve yeni yönetimi, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyaret etti.

 

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bir süre önce genel kurullarını tamamlayan AK Parti Beyağaç İlçe Teşkilatını kabul etti. Ziyarete AK Parti Beyağaç İlçe Başkanı Mustafa Tekin, yönetimi ve Beyağaç Belediye Başkanı Mustafa Akçay katıldı. AK Parti Beyağaç İlçe Başkanı Tekin, ziyarette yaptığı konuşmada, Beyağaç ve Denizli için güzel çalışmalar gerçekleştirmek istediklerini belirterek, "Bugüne kadar verdiğiniz destek ve hizmetler için teşekkür ediyoruz" dedi. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Yeni seçilen ilçe yönetimimiz ve tüm teşkilatlarımızla birlikte inşallah el ele vererek Beyağaç’a hizmet edeceğiz. Beyağaç ilçemizde de taş üstüne taş koymaya devam edeceğiz" dedi.

 

Millete hizmet etmek her şeyin en güzeli

 

Millete hizmet etmenin her şeyin en güzeli olduğunu ifade eden Başkan Zolan, "Beyağaç’ta bir çok sorunu çözdük, inşallah çözmeye de devam edeceğiz. Hep beraber durmayacağız, koşacağız. Yeni yönetiminiz hayırlı, uğurlu olsun. Başarılar diliyorum" diye konuştu.

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Ak, Parti, Beyağaç, Yönetimi'nden, Başkan, Zolan'a, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir