Akışık, “Balık yiyerek sağlıklı olalım derken sağlığımızdan olacağız”
asa
Haber
13 Kasım 2020 - Cuma 10:31
 
Akışık, “Balık yiyerek sağlıklı olalım derken sağlığımızdan olacağız”
SİYASET Haberi
Akışık, “Balık yiyerek sağlıklı olalım derken sağlığımızdan olacağız”

İYİ Parti Denizli İl Başkanı Raziye Akışık saha çalışmalarını sürdürüyor. Yaptığı ziyaretler ile esnaflar ve vatandaşlarla görüşen Akışık Denizli’nin sorunlarının içinde gördüğü Balık Hali’ne dikkat çekti. Balık halindeki kalabalık ve keşmekeşe dikkat çeken Akışık, “Balık yiyelim sağlıklıolalım derken, sağlığımızdan olacağız” diye konuştu.

 

İYİ Parti Denizli İl Başkanı tüm Türkiye’yi etkisi altına alan koronavirüs pandemisi süresince yaptığı çalışmalar ilevatandaşları sahada ziyaret etmeye devam ediyor. Önce Çatalçeşme’de işyeri yanan bir esnafı ziyaret eden ve geçmiş olsun temennisinde bulunan Akışık, ardından saha gezilerini Balık Hali ziyaretiyle sürdürdü.

 

 

Balık Hali ziyaretinde karşılaştığı insan kalabalığı ve keşmekeşliğedikkat çeken Akışık, “Yaklaşık 1 milyon insanın yaşadığı Denizli’de Balık Hali’nin böylesine ufak ve köhne bir yerde olması şehrimize yakışmıyor. Hele ki tüm Dünya’yı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi her gün artarak devam ederken, halin bulunduğu bölgenin kalabalık olması hastalığa resmen davetiye çıkarıyor. İnsanlar iç içe, trafik durma noktasına gelmiş, günlük gelen taze balığın aktarımı esnasında oluşan yoğunluk derken liste uzayıp gidiyor.

 

Denizli’ye ve Denizlililere yakışmayan görüntüler bunlar. Önce sağlık diyoruz ama balık almak için gittiğimiz balık halinde sağlığımızdan oluyoruz.” açıklamasını yaptı.

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Köksal İRER
Etiketler: Akışık,, “Balık, yiyerek, sağlıklı, olalım, derken, sağlığımızdan, olacağız”,
Yorumlar
denizli büyükşehir belediyesi
Haber Yazılımı