Haber Detayı
30 Aralık 2017 - Cumartesi 12:46
 
Ar-Ge Ekibi Başarı Belgesi İle Ödüllendirildi
DENİZLİ Haberi
Ar-Ge Ekibi Başarı Belgesi İle Ödüllendirildi

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE biriminde görevli öğretmenlere bugüne kadar yaptıkları özverili ve başarı çalışmalarından dolayı Denizli Valisi Hasan Karahan imzalı “Başarı Belgeleri”İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz tarafından verildi.

 

Millî Eğitim Müdürlüğü Makamında gerçekleştirilen belge töreninde Şube Müdürü Ramazan Yılmaz ve AR-GE biriminde görevli öğretmenler hazır bulundu.

 

Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz belgeleri vermeden önce yaptığı konuşmasında “Tüm AR-GE ekibine içtenlikte teşekkür ediyorum. Çalışmalarımızı Sayın Valimiz çok yakından takip ediyor. İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE ekibinin eğitimde niteliğin artırılması adına eğitim camiasına kazandırdığı projeler büyük önem arz ediyor. Ayrıca TÜBİTAK Bilim Fuarı çalışmalarında da kabul gören proje sayımızda önemli bir artış var. AR-GE ekibi olarak sizler koordinatör ve yol göstericiliği üstleniyorsunuz.  Göstermiş olduğunuz başarıdan dolayı Sayın Valimizin imzaladığı başarı belgelerini sizlere takdim ediyor ve başarılar diliyorum. Bundan sonraki süreçte de Denizli eğitimine büyük katkılarınız olacağına inanıyorum” dedi.

 

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Ar-Ge, Ekibi, Başarı, Belgesi, İle, Ödüllendirildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir