Baba-Oğul’dan örnek davranış: Kalacak yeri olmayanlara kucak açtılar!
asa
Haber
18 Ocak 2021 - Pazartesi 17:44
 
Baba-Oğul’dan örnek davranış: Kalacak yeri olmayanlara kucak açtılar!
DENİZLİ Haberi
Baba-Oğul’dan örnek davranış: Kalacak yeri olmayanlara kucak açtılar!

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde iş insanı baba-oğul soğuk havalarda işletmeciliğini yaptıkları 40 apartlık dairelerinin kapısını, evsizlere açtı. Gerçekten ihtiyacı olan kalacak yeri olmayan kişilere ücretsiz konaklama imkanı sağlayacakları belirtildi.

 

Pamukkale İlçesi Çamlık Mahallesi’nde 40 apart dairesi mevcut olan Ali Keskin ve oğlu Ahmet Keskin, insanın içini ısıtacak örnek davranış sergiledi. Kış ayının kendisini hissetirdiği Denizli’de, kar yağışının ardından dışarıda kalmanın imkansız olacağını düşünerek, evsiz ve dışarıda kalan vatandaşların konaklama ihtiyacını ücretsiz olarak karşılayacaklarını açıkladı.

 

Baba-Oğul, Çamlık Mahallesi 6081 sokakta bulunan Çamlık Residenge’de, evsizlere kucak açarak, “Şu soğuk havalarda ciddi anlamda kalacak yeri olamayan vatandaşımız varsa, konaklama için bize ait apartımız da konaklayabilirler” ifadeleri ile sosayl medya hesaplarından paylaşımda bulundular.

 

Baba-Oğul’un bu davranışı vatandaşlardan büyük taktir topladı. Gerçek ihtiyaç sahiplerinin aşağıda bulunan iletişim bilgilerinden ulaşmaları yeterli olacaktır.

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Köksal İRER
Etiketler: Baba-Oğul’dan, örnek, davranış:, Kalacak, yeri, olmayanlara, kucak, açtılar!,
Yorumlar
denizli büyükşehir belediyesi
Haber Yazılımı