Bambaşka Bir KAVRAM Şimdi Denizli’de! "/>
asa
Haber
13 Şubat 2020 - Perşembe 11:51
 
Bambaşka Bir KAVRAM Şimdi Denizli’de!
EĞİTİM Haberi
Bambaşka Bir KAVRAM Şimdi Denizli’de!

KPSS alanında adından söz ettiren PEGEM Akedemi, başarısını Kavram Kurs Merkezi ile devam ettirmeyi amaçlıyor.

 

PEGEM Akademi ve Kavram Kurs Merkezi Kurucu Müdürü Süleyman Yalçın, bugün Denizli Gazeteciler Cemiyeti İlyas Haytan Toplantı Salonu’nda gazetecilerle bir araya gelerek, Kavram Kurs Merkezi hakkında bilgiler verdi.

 

 

Süleyman Yalçın, Eren Sarıkaya ve Onur Ülkeroğlu tarafından kurularak Denizli’de hizmet vermeye başlayan ve KPSS alanında adından söz ettiren PEGEM Akademi, başarısını Kavram Kurs Merkezi ile devam ettirmeyi amaçlıyor.  9-10-11,12. sınıf öğrencileriyle mezun olan öğrencilere farklı bir sistem ile eğitim verecek olan Kavram Kurs Merkezi “Aynı Başarı Bambaşka Bir Kavram!” sloganıyla Denizli’de eğitim sektörüne büyük katkı sağlayacaktır.

 

 

Aynı Başarı Bambaşka Bir KAVRAM!

Pegem Akademi ve Kavram Kurs Merkezi Kurucu Müdürü Süleyman Yalçın, “Öğrencilerimize güzel hizmetler vererek onların güvenini kazanmayı başardık. Verdiğimiz güzel hizmetin doğrultusunda velilerimiz ve öğrencilerimiz, üniversiteye hazırlık anlamında bizlerden kurs talebi üzerine bizler de ulusal bir marka olan Kavram Kurs Merkezini açmaya karar verdik. Pegem Akademi KPSS kursunda gösterdiğimiz başarıyı, Kavram Kurs Merkezinde de göstermeyi hedefliyoruz” dedi. Yalçın sözlerine şöyle devam etti:” Kaliteli eğitim köklü bir deneyimle mümkündür. Ve biz bilimde çağdaş, fikirde özgür kalan nesiller için önce her çağı doğru okuduk.

 

 

Kuruluşumuzun ilk gününden itibaren, her öğrencinin iyi bir eğitimi hak ettiğine inandık. Tarafsızlığı ilke edinen ve bizimle aynı eğitim tutkusunu paylaşan öğretmenlerimizle, hedeflerine ulaşmak isteyen öğrencilerimizin pusulası olduk. Yetmedi, Kavram ve yayınlarıyla ülkemizin dört bir yanındaki öğrencilerin başarı hikâyesinde yer aldık.

 

Kendisine özgü değerleri ile bilinçli, toplumsal konulara duyarlı ve sınav başarısı yüksek bireylerin buluşma noktası olan kursumuz şimdi de Denizli’de “Aynı başarı, bambaşka bir Kavram!” diyerek bugünün çocuklarının dilinden anlayan bir perspektif ile eğitime yön vermeye devam ediyor.

 

Sınavlara Hazırlığın Başarı Anahtarları KAVRAM’DA

“Kavram”da  9,10,11,12. Sınıflar ve Mezun Gruplara hizmet veriyoruz” diyen Kurucu Müdür Yalçın, açıklamalarına şu şekilde devam etti:

 

“9,10 ve 11. Sınıflara ara yazılı çalışması, 12. Sınıflara ve mezunlara ise üniversiteye hazırlık sınavı kursu veriyoruz. Bunları yaparken öğrencilerimize yoğun bir çalışma programı hazırlıyoruz. Yaptığımız deneme sınavları ve yayınlarımızla öğrencilerimize destek olmaya çalışıyoruz. Yeterlilik bazlı ölçme-değerlendirme çalışmaları ile öğrencilerimizin daha ileri kavramlarda başarıyı deneyimlemesi için temel kavramlardaki boşluklarını dijital platformlarda tespit ediyor, akıllı etütler ile bütün öğrencilerimizin aynı öğrenme düzeyine erişmesini sağlıyoruz. Kavramda tüm ölçme-değerlendirme süreçlerini ortak bir takvimde yönetiyoruz. Tecrübeli ve disiplinli öğretmenlerimizin hazırladığı nitelikli sorularla yaptığımız provalar ile öğrencilerimizin kendi öğrenimleri konusunda daha fazla sorumluluk alarak ilerlemelerine yönelik çalışmalar yapıyoruz. İfadelerini kullandı.

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Melik EVREN
Etiketler: Bambaşka, Bir, KAVRAM, Şimdi, Denizli’de!,
Yorumlar
Haber Yazılımı