Haber Detayı
09 Ocak 2017 - Pazartesi 12:35
 
Başkan Erdoğan’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı
Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
DENİZLİ Haberi
Başkan Erdoğan’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Başkan Erdoğan “Doğru haberlerle, farklı görüş ve düşünceleri objektif bir şekilde ortaya koymada, toplumun bilgilenmesinde, bilinçlenmesinde, toplumsal barış, huzur, güven ortamın güçlenmesinde basının önemli payı bulunmaktadır.

 

Bizlerde diğer Denizli Ticaret Odası olarak diğer kuruluşlar gibi yaptığımız yenilikleri, çalışmalar ve çeşitli etkinliklerimizi değerli basınımız sayesinde üyelerimize ve toplumumuza objektif bir şekilde yansıtmaktayız.Basın çalışanı arkadaşlarımız, kamuoyunun bilgilendirilmesi adına, görevlerini fedakârca yerine getirmektedirler. Çalışmalar sırasında kaza veya başka sebeplerle bazı basın mensubu arkadaşımız görevleri başında hayatlarını kaybetmektedirler. Bu uğurda hayatını kaybeden tüm kardeşlerimize bir defa daha Allah’tan rahmet diliyorum.

 

Dolayısıyla zor şartlar altında büyük bir özveriyle görevlerini devam ettiren basın çalışanlarımızın 2017 senesinde daha güzel şartlarda çalışmasını umut ediyor, tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü tebrik ediyorum.

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Başkan, Erdoğan’dan, 10, Ocak, Çalışan, Gazeteciler, Günü, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir