Haber Detayı
10 Aralık 2016 - Cumartesi 07:49
 
Başkan Erdoğan, “EKK kararları ekonomimize ivme kazandıracaktır”
denizli haber / denizli 20 haber / Başkan Erdoğan, “EKK kararları ekonomimize ivme kazandıracaktır”
EKONOMİ Haberi
Başkan Erdoğan, “EKK kararları ekonomimize ivme kazandıracaktır”

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Ekonomi Koordinasyon Kurulu kararlarının, yatırıma, üretime, istihdama ve ihracata canlılık getireceğine inandıklarını söyledi.

 

“Kararların ilimize, bölgemize ülkemize önemli yararlar sağlayacaktır.” diyen Başkan Erdoğan, girişimcileri sağlanan kaynaklardan yararlanmaya davet etti.

 

Finansmana erişiminin kolaylaştırılması, istihdam maliyetlerini düşürecek mekanizmaların devreye konulması ve yatırım cazibesinin artırılmasına yönelik adımların önemine değinen Başkan Erdoğan, şöyle konuştu: “İhracata dayalı olan Denizli, ihracat teşvikleri ile patlama yapacaktır. Finansman sıkıntısı yaşayan firmalarımız, kredi ve desteklerden yararlanarak yeniden parlak dönemlerine döneceklerdir. Girişimcilerimiz, alanlarıyla ilgili 2017 yılı itibariyle sağlanacak kaynaklardan mutlaka yararlanmalıdırlar. Kararların, özellikle KOBİ’lerimize hitap etmesinin, ekonomik büyümemize katkı sağlayacağına inanıyoruz. İş dünyası olarak, reel sektörün yanında olduğunu gösteren hükümetimize teşekkür ediyoruz. Kararların ilimize, ülkemize, ekonomimize ve girişimcilerimize hayırlı olmasını diliyoruz.”

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Başkan, Erdoğan,, “EKK, kararları, ekonomimize, ivme, kazandıracaktır”,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir