Haber Detayı
10 Ocak 2017 - Salı 15:46
 
Başkan Gürlesin'den DGC'ye ziyaret
Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyaret yaptı.Başkan Gürlesin, gazetecilerin çok önemli bir görev yaptıklarını söyleyerek, “Biz gazetecilerin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz.
 
 
 
GÜNDEM Haberi


Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Denizli’de görev yapan gazetecilerin bir çatı altında toplandığı Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle yapılan ziyarette Başkan Gürlesin ile birlikte Başkan Yardımcısı Türkay Gözlükaya da yer aldı. 

 

Ziyarette Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Varol, Pamukkale Belediyesi’nin her zaman gazetecilerin yanında olduğunu söyleyerek, “Bizler gazeteciler olarak her zaman Pamukkale Belediyesi’ni yanımızda htik. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde başkan Hüseyin Gürlesin’i yanımızda görmekten de mutluyuz. Biz gazeteciler olarak bu kentte var olanları halka duyurma görevini yapıyoruz. Yerel yöneticilerin de bizim yanımızda olduğunu bilmek bizi mutlu ediyor.

 

 

BASIN ÇOK ÖNEMLİ

 

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ise gazetecilerin görevlerinin çok önemli olduğunun altını çizerek, “Gazetecilik mesleği çok kutsal bir meslek. Denizli’de gazetecilerimiz bizlerin halka ulaşmasını sağlıyor. Yaptığımız hizmetler basın aracılığı ile vatandaşlarımıza iletiliyor. 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Başkan, Gürlesin'den, DGC'ye, ziyaret,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Özlü Sözler
Dünyada iki yüzlü olanlar, kıyamet günü ateşten iki yüzlü olarak gelirler.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Arşiv
Haber Yazılımı