Haber Detayı
10 Ekim 2019 - Perşembe 16:17
 
Başkan Koçoğlu Hak Davasında Yeni Destanlar Yazacağız
Sağlık Sen Denizli İl Başkanı Metin Yüksel Koçoğlu, Barış Pınarı Harekatı hakkında açıklama yaptı.
GÜNDEM Haberi
Başkan Koçoğlu  Hak Davasında Yeni Destanlar Yazacağız

Ülkemiz, Devletimiz ve Aziz Milletimiz tarihin omuzlarımıza yüklediği hak davasının mirası ile bugün de yeni bir kahramanlık destanı yazmaktadır.

 

Türk Milleti tarih boyunca Orta Doğu Anadolu hatta Avrupa ve Afrika Coğrafyasında her zaman mağdur ve mazlum kim varsa ırk, dil ,din ,renk ve mezhep ayrımı gözetmeksizin yanında olmuş, mağduriyetinin giderilmesi adına ne gerekiyorsa yapmıştır. Bu bizim tarihsel mirasımızdır.

Bugün de bu onurlu mirası yerine getirme görevi Devletimiz ,Milletimiz ve Şanlı Ordumuzdadır.

Bizler Sağlık Sen Denizli Şubesi olarak Devletimizin her zaman yanında olmuş bir sivil toplum örgütüyüz.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti Suriye'de çıkan iç çatışma ortamıyla birlikte Ülkemize göç eden milyonlarca Suriyeli’ye ev sahipliği yapmakta, eğitim sağlık barınma vs gibi tüm hayati ve insanı ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Diğer yandan devletimiz 40 yıla yakın bir süredir PKK belası ile mücadele etmektedir. Suriye'nin kuzeyinden Suriyeliler göç ettirilerek yerlerine PYD ve YPG gibi PKK'lı uzantılar yerleştirilmiştir.

Devletimiz Kahraman Ordumuz’la birlikte bu bölgedeki terör koridorunun yok edilmesi adına haklı ve kararlı bir operasyon başlatmıştır. Amaç teröristlerin bu bölgeden temizlenmesi ve Suriyeli göçmenlerin topraklarına geri dönmesidir.

İşte bu noktada Milli ve Yerli Sivil Toplum Kuruluşu olmanın bilincini her zaman üzerinde taşıyan Denizli Sağlık-Sen olarak bizler Kahraman ve Şanlı Ordumuz’un başlattığı “Barış Pınarı” harekatının sonuna kadar tüm inancımızla destekçisiyiz.

 Sağlık çalışanları olarak da her zaman canımız, emeğimiz ve kanımızla göreve de hazırız. Barış Pınarı harekatının Kahraman Milletimiz ve Şanlı Ordumuza hayırlar getirmesini temenni ediyoruz. Bu harekatın Şanlı Tarihimize yeni bir zafer olarak yazılacağından eminiz.

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Resul İRER
Etiketler: Başkan, Koçoğlu, , Hak, Davasında, Yeni, Destanlar, Yazacağız ,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir