Haber Detayı
07 Ocak 2017 - Cumartesi 10:53
 
Başkan Uğur Erdoğan "Heimtextil Fuarında" üyeleri yalnız bırakmayacak
Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, diğer sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile birlikte Denizli heyeti olarak, Heimtextil Fuarında stant açan Denizlili firmalarına ziyaret yapacaklar.
 
 
 
GÜNDEM Haberi


Başkan Uğur Erdoğan, yaptığı açıklamada, Almanya'nın Frankfurt kentinde 10-13 Ocak 2017 tarihleri arasında yapılan dünyanın en büyük ev tekstil fuarı konumunda olan Heimtextil Fuarı Denizli için önemli olduğunu ve fuarda stant açan üyelerini yalnız bırakmayacaklarını söyledi.  

 

Küreselleşen dünyada fuarların daha da önem kazandığını söyleyen Başkan Erdoğan, Firmalarımız, üretmenin yanı sıra markalaşma, tanıtım ve pazarlamaya da önem vermelidir. Markalaşıp katma değerli ürünler üretilmesi, iç ve dış yatırım olanakları konularında bilgi sahibi olunması için de ulusal ve uluslararası alanda yapılan fuarların önemi çok büyüktür.Bu fuarlar arasında yer alan Heimtextil de, çeşitli ülkelerden ev tekstili imalatçılarının katıldığı, tekstil alıcıları ile satıcılarının buluştuğu ve o sene bağlantıların yapıldığı ilk fuar olması sebebiyle, senelerden beri önemini muhafaza etmektedir. 

 

Denizli’de ev tekstili alanında üretim yapan ihracatçıların, fuarda, 2017 sene için piyasaya sunmayı hedeflediklerini renk, desen ve modellerden oluşan ürünlerini sergilediklerini anlatan Erdoğan, konuşmasına şöyle devam etti: 

 

Müşteri güvenini kazanmış ve kalitesiyle ön planda olan Denizlili üreticilerimiz, bu sene 70 firma ile ilimizi temsil etmektedirler. Denizli Ticaret Odası olarak fuarda stant açan üyelerimizi ziyaret yapmak, tetkik ve incelemelerde bulunmak üzere her sene heyet halinde fuara iştirak etmekteyiz. Bu sene ki fuarın ilimiz, bölgemiz ve ülkemiz ekonomisi adına verimli geçmesini diliyoruz ve tüm firmalarımızın yeni siparişlerle dönmelerini arzu ediyoruz.

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Başkan, Uğur, Erdoğan, "Heimtextil, Fuarında", üyeleri, yalnız, bırakmayacak,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Özlü Sözler
Amaç, sevgi uğruna ölmek değil, uğrunda ölünecek sevgi bulmaktır.


Shakespeare
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv
Haber Yazılımı