Başkanı Cengiz Arslan’dan Öğretmenler Günü Mesajı
asa
Haber
24 Kasım 2020 - Salı 11:06
 
Başkanı Cengiz Arslan’dan Öğretmenler Günü Mesajı
DENİZLİ Haberi
Başkanı Cengiz Arslan’dan Öğretmenler Günü Mesajı

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Başkan Arslan mesajında; “Çocuklarımızı geleceğe hazırlayarak ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan Öğretmenlerimizin Gününü kutluyorum" dedi.

 

Başkan Arslan yarınlara güvenle bakabilmemizi sağlayan gücünü sevgi ve fedakârlıktan alan öğretmenliğin, dünyanın en onurlu ve saygın meslekleri arasında yer aldığını “Her şart ve koşullarda mesleğini icra eden, çocuklarımızı ve gençlerimizi geleceğe hazırlayan öğretmenlerimiz, istikbalimizin mimarlarıdır. Öğretmenlerimiz, çocuklarımızın eğitim ve öğretimlerine rehberlik ederken onlara aynı zamanda yön verir. Bilimin ışığında akılcı, sorgulayıcı yaklaşımlarla ülkemizin muasır medeniyetler seviyesine yükselmesinde aktif rol oynayan öğretmenlerimiz, her türlü övgü ve takdire layıktır.  

 

Bu duygu ve düşüncelerle; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Başöğretmenlik ünvanı verildiği bugünde tüm eğitim camiasına şükranlarımı sunuyor, ebediyete irtihal etmiş bütün öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, öğretmenlerimize aile ve öğrencileriyle birlikte sağlıklı, mutlu, başarılı ve huzurlu yarınlar diliyorum.”

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Köksal İRER
Etiketler: Başkanı, Cengiz, Arslan’dan, Öğretmenler, Günü, Mesajı,
Yorumlar
denizli büyükşehir belediyesi
Haber Yazılımı