Haber Detayı
31 Aralık 2016 - Cumartesi 07:54
 
Belediyespor’a Denizlispor ile ilgili bir isim verilmeyecek
Denizlispor yönetiminin görüşmeler neticesinde bünyesine kattığı Büyükşehir Belediyespor'un yeni isim belirlenirken, verilecek yeni isim Denizlispor ile ilgili bir isim verilmeyeceği belirtildi.
SPOR Haberi
Belediyespor’a Denizlispor ile ilgili bir isim verilmeyecek

Denizli Büyükşehir Belediyespor’u görüşmeler neticesinde bünyesine alan Denizlispor Başkanı Süleyman Urkay ve yönetimi çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyespor'a verilecek yeni isim Denizlispor'la hiç bir şekilde bağdaşmayacak.

 

 

Denizlispor Asbaşkanı Necip İrdem, Büyükşehir Belediyespor isminin kesinlikle değişeceğini ancak bu ismin Denizlispor ile hiçbir şekilde bağdaşmayacağını açıkladı. İrdem, “Büyükşehir Belediyespor ismi değişirken kesinlikle Denizlispor’un adı geçmeyecek. Bu Denizli Futbol Kulübü, Denizli A ya da Denizli B gibi isimler de olabilir ama Denizlispor’un ismi geçmeyecek” dedi.

 

KULÜBÜN RENKLERİ DEĞİŞMEYECEK

Kulübün renklerinin aynı kalacağını ifade eden asbaşkan İrdem, böylelikle forma konusunda da tasarruf yapmış olacaklarını kaydetti. Denizlispor yönetiminden uygun görülen ismin başkan olabileceğini belirten İrdem, bu konuyla ilgili görüşmelerin sürdüğünü söyledi. Denizli Büyükşehir Belediyespor’un kongresinde başkanlığa Hulusi Işık, Cahit Özdemir ve Mehmet Erçelik gibi isimlerin gelebileceği konuşuluyor. 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Belediyespor’a, Denizlispor, ile, ilgili, bir, isim, verilmeyecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir