Haber Detayı
29 Mayıs 2019 - Çarşamba 18:19
 
Bem-Bir-Sen’den Başkan Örki’ye Hayırlı Olsun Ziyareti
PAMUKKALE BELEDİYESİ Haberi
Bem-Bir-Sen’den Başkan Örki’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Levent Uslu ve beraberindeki heyet Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’yi ziyaret ederek tebrik dileklerini iletti. Başkan Örki,’’Pamukkale’yi şimdi olduğundan daha güzel bir hale getireceksek bunu tüm belediye personelimiz ile yapacağımızı biliyoruz” dedi.

 

Pamukkale’de vatandaşların yüksek teveccühü ile Belediye Başkanı olarak seçilen Başkan Avni Örki, tebrik ve hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Makamında başta vatandaşların yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılaşan Başkan Örki, diğer bir taraftan da protokol üyelerini de ağırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda kısa adı BEM-BİR-SEN olan Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası Genel Başkanı Levent Uslu, Denizli İl Başkanı Osman Kurt ve Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Örki’nin konuğu oldu. Pamukkale Belediye Başkanı Örki’ye başkanlık görevinde başarılar dileyen Uslu, yapacak olduğu tüm çalışmalarda kendisine muvaffakiyetler diledi. Başkan Örki nazik ziyaretlerinden ve güzel temennilerinden dolayı BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Levent Uslu ve beraberindeki heyete teşekkür etti.  

 

‘’PERSONELİMİZİN İŞLERİNİ HUZUR VE MUTLULUK İÇİNDE YAPMALARI BİZİM İÇİN ELZEMDİR’’

Pamukkale Belediyesi olarak büyük bir aile olduklarını ifade eden Başkan Örki, “Pamukkale’yi şimdi olduğundan daha güzel bir hale getireceksek bunu tüm belediye personelimiz ile yapacağımızın idrakindeyiz. Bu nedenle bizim kurumumuzda işçi, memur, amir, müdür, başkan gibi unvanlar ve mevkiler her zaman ikinci planda olmuştur. Her zaman aile gibi birlik ve beraberlik içinde olarak bu ilçeyi marka bir kent haline getireceğimize inanıyoruz. Her şeyden önce tüm personelimizin işlerini huzur ve mutluluk içinde yapmaları bizim için elzemdir. Çünkü mutluluk ve huzur bizi başarıya ulaştıracaktır’’ diye konuştu.Başkanlık makamındakiziyaret toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Bem-Bir-Sen’den, Başkan, Örki’ye, Hayırlı, Olsun, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir