Haber Detayı
01 Ağustos 2020 - Cumartesi 10:22
 
Bu Bayramda Ayasofya Camii Sevincini Çocuklarla Paylaştılar
DENİZLİ Haberi
Bu Bayramda Ayasofya Camii Sevincini Çocuklarla Paylaştılar

Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şubesi Üyeleri bu bayramda çocuklara Fethin Sembolü Ayasofya başlıklı Milli Çocuk Dergisi hediye etti. 

 

Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şubesi Tanıtım ve Medya Komisyon Başkanı Ekrem Çetin konu ile ilgili yaptığı açıklamada, 86 yıl sonra Ayasofya’nın tekrar fetih Camii olarak açılmasının sevincini yaşıyoruz. Bu Bayramda bu sevincimizi Denizli AGD Üyelerimizle birlikte Çocuklarımızla paylaştık. Çocuklar için özel hazırlanan Milli Çocuk Dergimizde Fatih Sultan Mehmet Han, Ayasofya, Fetih, İstanbul gibi konulara yer vererek Çocuklarımızın istifadesine sunduk.  

 

 

Bayramları bayram yapan milli ve manevi değerlerimizdir. Herkes şunu bilsin ki; yaşanabilir bir memleket, çocuklarımıza sahte kahramanları anlatarak değil, bu milletin aslını ve özünü temsil eden Fatih Sultan Mehmet Han'ı anlatarak kurulur. Allah’ın izniyle Fatih Sultan Mehmet Han'ı anlayan ve onun projelerini uygulayan nesiller eliyle yeni bir dünya kurulacaktır. Bizler çocuklarımızı doğru kaynaklarla, doğru bilgilerle, doğru karakterlerle buluşturmaya devam edeceğiz.   

 

   

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Köksal İRER
Etiketler: Bu, Bayramda, Ayasofya, Camii, Sevincini, Çocuklarla, Paylaştılar, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir