Haber Detayı
09 Nisan 2020 - Perşembe 18:28
 
Çameli Belediye Başkanı Arslan’ın Polis Haftası Mesajı
GÜNDEM Haberi
Çameli Belediye Başkanı Arslan’ın Polis Haftası Mesajı

Çameli Belediye Başkan Cengiz Arslan Polis Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı. Mesajında Başkan Arslan Ülkemizde kamu düzeninin sağlanması, can ve mal güvenliğinin korunması, suçların önlenmesi ve halkımızın emniyetini muhafaza etmek amacıyla mesai mefhumu gözetmeksizin görevleri başında olan Emniyet Teşkilatımızın 175. Kuruluş Yıl dönümünü ve 10 Nisan Polis Gününü kutlamaktayız. 

 

Polis Teşkilatımızın çok büyük bir rolü vardır. Gücünü kanunlardan ve halktan alan Türk Polisimiz görevini fedakarca yapmış, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır. Sahip olduğu 175 yıllık tecrübesine, eğitimli personeli ve çağın gereksinimlerine uygun teknolojik alt yapısını da ekleyerek, ülkemizin en başarılı kurumlarından olan Emniyet Teşkilatımız yapmış olduğu çalışmalarla Dünya Polis Teşkilatları arasında da, üst sıralarda yer almaktadır.

 

Her türlü zorluğa göğüs gererek yapmış oldukları başarılı çalışmalar sayesinde, huzurlu ve güvenli bir şehirde rahatça yaşamamızı sağlayarak, bizleri gururlandıran  Emniyet Teşkilatımızın, 10 Nisan Polis Gününü kutluyor, ülkemizde huzur, güven ortamının tesisi adına ve terörle mücadele uğruna görevi başında şehit düşerek aramızdan ayrılan personellerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazi polislerimize şükranlarımı sunuyorum Başta Çameli  İlçe Emniyet Müdürlüğümüz olmak üzere görevleri başındaki tüm polislerimize selamlarımı iletiyor, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diliyorum dedi 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Melik EVREN
Etiketler: Çameli, Belediye, Başkanı, Arslan’ın, Polis, Haftası, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir