Haber Detayı
09 Nisan 2020 - Perşembe 17:07
 
Çameli Belediyesi Sokak Hayvanlarını Unutmadı
GÜNDEM Haberi
Çameli Belediyesi Sokak Hayvanlarını Unutmadı

Çameli Belediyesi, tüm dünyayı ve ülkeyi tehdit eden koronavirüs salgını ile ilgili dezenfeksiyon işlemlerini aralıksız sürdürürken sokak hayvanlarını da unutmadı.  

 

Çameli Belediyesi  Corona Virüsü Tedbirleri Kapsamında Beslenme İmkanları Azalan Sokak Hayvanları İçin Beslenme Noktalarına Mama Bırakıyor.Korona Virüs Tehdidi Nedeniyle Sokaklardaki İnsan Yoğunluğunun Azalması Sebebiyle Sokak Hayvanlarının Aç Kalmaması İçin Çameli Belediyesi İlçenin  Muhtelif Yerlerine Mama Bırakıyor. Bu Zor Zamanlarda Minik Dostlarımızın Yanındayızdiyen Çameli Belediyesi  Onları Yalnız Bırakmayalım..Hayatı Paylaştığımız Diğer Canlılara Karşı Sorumluyuz. Birgün Değil Her Gün Korunmaya, Sevgiye Ve Şefkate İhtiyaçları Var.

 

 

“Can Dostlarımız İçin Mama Dağıtımı Yapıyoruz diyen Başkan Arslan , “Alınan Tedbirler Nedeniyle Artık İnsanlar Dışarı Çıkamadığından, Sokak Hayvanlarının Yiyecek Bulma İhtimali De Giderek Zayıflıyor. Şartlar Onlar İçin De Hayli Zorlayıcı. Bu Süreçte Sokak Hayvanlarımızı Unutmuyoruz Ve Beslenme Çalışmaları Yapıyoruz.

 

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Melik EVREN
Etiketler: Çameli, Belediyesi, Sokak, Hayvanlarını, Unutmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir