Haber Detayı
14 Mart 2018 - Çarşamba 09:01
 
Çameli'de Cumhurbaşkanı Erdoğan için yoğun tempo
SİYASET Haberi
Çameli'de Cumhurbaşkanı Erdoğan için yoğun tempo

Çameli Ak Parti İlçe Başkanı Tanju Gököz, ana kademe ve gençlik kollarının katılımıyla Çameli Ak Parti İlçe Başkanlığı Toplantı Salonu’nda Mart ayı toplantısı düzenlendi.

 

07 Nisan Cumartesi günü gerçekleşecek olan Denizli İl Kongresi’ne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı kongre için Çameli Parti İlçe Başkanlığı binasında gerçekleşen toplantıda Denizli’deki mitinge katılım sayısını arttırmak için Çameli’de hangi faaliyetlerin gerçekleşebileceği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Gököz Çameli İlçe Teşkilatı olarak çalışmaları hızlandırdık gözden geçiriyoruz. Yapmış olduğumuz hazırlık toplantısında görev dağılımlarımızı da gerçekleştiriyoruz Kongremizde vatandaşlarımızın herhangi bir aksaklıkla karşılaşmaması için çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz.

 

 

SEFERBERLİK İLAN EDİLDİ

Çameli İlçe Teşkilatı olarak seferberlik ilan eden Çameli Ak Parti İlçe Başkanı Tanju Gököz Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Denizli’de coşkuyla karşılayacaklarını söyledi. Çalışmalar hakkında bilgi veren Çameli Ak Parti İlçe Başkanı Tanju Gököz hafta sonu Denizli Ak Parti İl Binasında Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci’nin katılımlarıyla gerçekleşen il istişare toplantısında, “ Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanı mız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla 6.Olağan İl Kongresi gerçekleşeceğini söyledi. Bu Heyecan ve sorumluluk içerisinde Sayın Cumhurbaşkanımızın halkıyla buluşacağı kongre olacak” dedi.

 

45 ARAÇ 1500 KİŞİ

Gököz; “7 Nisan Pazar Günü Çameli, den rekor bir katılımla kongrede yer alacağız 45 araç ve yaklaşık 1500 kişi’yi Denizli’ye taşıyacağız. İlçe Teşkilatı olarak tüm kademelerimizle davetlerimizi yapmaya başladık devam ediyoruz. Ümmetin umudu mazlumların sesi dünya liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Denizli’’de coşkuyla karşılayacağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Çameli'de, Cumhurbaşkanı, Erdoğan, için, yoğun, tempo,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir