Haber Detayı
27 Aralık 2017 - Çarşamba 09:51
 
Çameli’de karla mücadelede çalışmalar sürüyor
DENİZLİ Haberi
Çameli’de karla mücadelede çalışmalar sürüyor

Denizli’de soğuk ve kar yağışının etkili olduğu Çameli'de, Çameli Belediyesi ve Denizli Büyükşehir Belediyesi ekipleri karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor. Karla Mücadele ekipleri ilçenin yüksek kasimlerindeki mahalle yollarında kar ve buz nedeniyle ulaşımı aksatan yollarda kumlama çalışmaları yapıyor.

 

İlçede kar yağışının etkili olduğu olan Sofular-Arıkaya-Gürsu-Karabayır-Gürsu -Cumaalanı –Kalınkoz mahallelerinin bağlantı yollarında kumlama çalışmaları devam ediyo. Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan , belediye ekiplerinin Çameli'deki kar yağışı ve buzlanmaya karşı tüm ekipmanlarıyla 24 saat görevinin başında olacağını belirterek, bölge genelinde yaşanabilecek tüm olumsuzlukların önüne geçmek amacıyla gerekli tedbir ve önlemlerin alındığını belirtti.

 

 

Kışa Hazırlıklar Tamamlandı

Vatandaşların ulaşım ve seyahatlerinde her türlü güvenliğin sağlanarak aksamaya meydan verilmeyeceğini belirten Başkan Cengiz Arslan, Denizli Büyükşehir Belediyesi, Karayolları Şube Müdürlüğü ve diğer birimlerle birlikte hareket edeceğini vurgulayarak: “Kış döneminde ilçe sınırları içinde belediyemiz, Büyükşehir Belediyemiz ve Karayolları kendi görev alanı içinde çalışmalarını yürütüyor. Tuzla Beli ve Kırkbudak Mevkii gibi yüksek mevkilerin geçiş noktalarında kış mevsiminin olumsuz yöndeki etkilerinin azaltılması ve aksamaya meydan vermemek için karayolları ekiplerinle ve güvenlik güçleri tam koordinasyon içinde çalışacağız” dedi.

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Çameli’de, karla, mücadelede, çalışmalar, sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir