Haber Detayı
20 Aralık 2017 - Çarşamba 10:50
 
CHP Denizli İl Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur İlçe Ziyaretlerine Başladı
SİYASET Haberi
CHP Denizli İl Başkan Adayı  Ali Rıza Ertemur İlçe Ziyaretlerine Başladı

Cumhuriyet Halk Partisi 23. Dönem milletvekili ve İl Başkan adayı Ali Rıza Ertemur, ilçe ziyaretlerine devam ediyor. İlçelerde partililerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Ertemur, 2019 yılında gerçekleştirilecek yerel ve genel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nin birinci parti olması için var gücü ile mücadele edeceğinin sözünü verdi.

 

 

 

Çal, Bekilli, Çardak, Bozkurt, Honaz, Baklan, Güney, Buldan, Babadağ ve Sarayköy ilçelerinde partililer ve vatandaşlarla bir araya gelen Ertemur ‘’Birlikte, Sevgiyle, El ele Başaracağız’’ sloganı ile 2019’da hem yerel, hem ulusal iktidarı almak için var gücümüz ile çalışmalıyız diyerek gelecek sürecin çetin geçeceğinin altını çizdi.

 

 

Birlik ve Beraberlik İçinde Olmalıyız

 

Ali Rıza Ertemur, ‘’Ülke olarak karanlık bir sürece sürükleniyoruz. AKP iktidarı halkımızın ve ülkemizin çıkarlarını hiçe sayan politikaları ile geleceğimizi yok ediyor. Kurmak istedikleri ve fiilen hayata geçirdikleri tek adam rejimi hepimizin geleceğini, yurdumuzun bekasını tehlikeye atıyor. Bu durumdan kurtulmanın, huzur, refah ve özgürlüğün tek yolu kurucu iradenin temsilcisi olan Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Bu yüzden kenetlenmeli ve partimizi hem Denizli’de, hem Türkiye’de iktidara taşıyacak politikalarımızı seçmenlere hep birlikte anlatmalıyız. Tüm bunları sevgi, birlik ve beraberlik içinde el ele hayata geçireceğiz. Yozlaşan ve halkı sömüren AKP politikalarından kurtulmanın tek yolu budur. ‘’ dedi.

 

Önce Yerelde Sonra Türkiye’de İktidarı Alacağız

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere tüm Denizli’deki tüm ilçelerde sosyal demokrat düşünceyi iktidara taşımak için var gücü ile çalışacaklarını belirten Ertemur, ‘’Denizli halkı, Aydın’a Muğla’ya Eskişehir’e bakıp iç çekiyor. Sosyal demokrat belediyecilik anlayışı ile yönetilen Bozkurt ilçemize komşu Çardak ilçesi, ‘keşke’ diyerek Cumhuriyet Halk Partisi iktidarına olan özlemini dile getiriyor. Bu özlemin sona ermesi için son 15 ay. 2019 Martında yerel yönetimlerin tümüne talibiz. Vatandaşlarımızın özlem ve taleplerini biliyoruz. Denizli’ye hak ettiği hizmetleri şov yapmadan, kimseye rant sağlamadan ve vatandaşlarımızı mağdur etmeden sağlayacağız. Ülkeye ve bölgeye huzur getirecek CHP iktidarının ateşini Denizli’den yakacağız’’ dedi.

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: CHP, Denizli, İl, Başkan, Adayı, , Ali, Rıza, Ertemur, İlçe, Ziyaretlerine, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir