Haber Detayı
01 Kasım 2016 - Salı 15:34
 
DENİB 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Çin'de Kutladı
denizli haber / denizli 20 haber / DENİB 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Çin'de Kutladı
DÜNYA Haberi
DENİB 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Çin'de Kutladı

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğinde kurduğumuz Cumhuriyetimizin 93. yıl dönümü ülkemizde ve yurt dışı temsilciliklerimizde büyük bir coşku ile kutlandı.

 

Guanco Başkonsolosluğumuzun düzenlediği ve Guanco Başkonsolosumuz Sayın Batu Kesmen, Guangdong Eyalet Hükümeti Vali Yardımcısı Sayın Li Chunsheng ve Guanco Siyasi Danışma Konferansı Başkan Yardımcısı Sayın Li Jin’in de yer aldığı Cumhuriyet Resepsiyonu’nda Türk ve Çinli üst düzey birçok temsilci yer aldı.

 

Resepsiyona Kanton Fuarı için Guangzhou’da bulunan DENİB Heyeti de davetliydi. TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Sayın Süleyman Kocasert, düzenlenen protokolde iş dünyasını temsil ederken, Denizlili iş adamları da Çin’in önde gelen iş adamları ve Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları ile bir arada olma fırsatı yakaladı ve iki ülke arasındaki ekonomik bağların geliştirilmesine yönelik adımlara değinildi.

Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenlenen resepsiyona katılan DENİB heyetinin, bu anlamlı günü Guangzhou’da kutlaması bütün katılımcılarımız için gurur ve moral kaynağı oldu.

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: DENİB, 29, Ekim, Cumhuriyet, Bayramını, Çin'de, Kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir