Haber Detayı
15 Ekim 2016 - Cumartesi 16:40
 
Denizli AGD’de Kudüs Ve Mescid-İ Aksa Anlatıldı
denizli haber / denizli 20 haber / Denizli AGD’de Kudüs Ve Mescid-İ Aksa Anlatıldı
DİĞER Haberi
Denizli AGD’de  Kudüs Ve Mescid-İ Aksa Anlatıldı

Her hafta farklı bir mazlum coğrafyanın ele alınarak anlatıldığı Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Denizli Şubesinde, Bu hafta 3 kutsal Mescitten biri olan Mescid-i Aksa ve Kudüs anlatıldı.

 

Yoğun katılımın olduğu programa konuşmacı olarak katılan Avukat Muhammed Fatih Vural, Kudüsün bir İslam şehri olduğunu, “Ben Kudüs işgal altındayken gülemem” diyen Selahattin Eyyubilerini beklediğini, Ecdadımız Osmanlının Kudüs’ü Mescid-i Aksamızı bir Peygamber emaneti olarak muhafaza edip kolladığını ne var ki zalim emperyalist ve Siyonist güçler kirli oyunlarını oynayarak Müslümanların kalbine hançer saplar gibi Siyonist İsrail’ i Kudüsümüze sapladığını aktardı.

 

Bizim 400 yıl bir vali ile Hristiyan, Yahudi, Müslümanı bir arada barış içerisinde yaşattığımız kutlu beldede kan ve gözyaşı eksik olmamaktadır. Küresel emperyazlizm Mescid-i Aksa’yı da yok etmek için adım adım kirli planlarını uygulamaktadır. Bu kirli planları bozacak olan siz gençlersiniz dedi.

 

Çalışarak, proje üreterek Mescid-i Aksa’yı  özgürleştirmemiz gerektiğini belirtti. Kudüs’e uzanan ellerin İstanbul’a Denizli’ye, Mekke’ye, Bağdat’a, Şam’a Bosna’ya, Kırım’a …. Uzanan eller olduğunu aktardı.

 

Program sonunda konuşmacı olarak katılan Avukat Muhammed Fatih Vural’a Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şubesi Tanıtım ve Medya Komisyon Başkanı Ekrem Çetin de Erbakan Hoca’nın Gençliğe hitabesini hediye etti.

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Denizli, AGD’de, , Kudüs, Ve, Mescid-İ, Aksa, Anlatıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir