Haber Detayı
13 Ocak 2018 - Cumartesi 12:27
 
Denizli'de bu hafta gösterimdeki filmler
SANAT Haberi
Denizli'de bu hafta gösterimdeki filmler

Denizli’de bu hafta gösterime giren ve devam eden filmler seyircileri bekliyor, Denizli Sanat Merkezi’nde 6 film, Beyaz Sahnede 7 film, Forum Çamlık’ta 4 film ve Teras Park Avşar sinemalarında 6 film sahne alıyor.

 

Denizli sinemalarında devam eden  gösterimde olan filmler ise şöyle; Deliha 2, Arif V 216, Ruhlar Gölgesi: Son Anahtar, Ferdinand, Acı Tatlı Ekşi, Aile Arası, Jumanji, Bobi: Dikenlerin Gücü Adına ve Ayla yer alıyor.

 

Denizli Cinemaximum (Denizli Sanat Merkezi) salonunda oynanan filmler, Deliha 2- ilk haftası, Ruhlar Gölgesi: Son Anahtar- ilk haftası, Arif V 216 – 2. Haftası, Ferdinand – 4. Haftası, Acı Tatlı Ekşi – 4. Haftası, Aile Arası – 7. Haftası yer alıyor.

 

Denizli Cinemaximum (Forum Çamlık)da salonda oynana filmler; Deliha 2 – ilk haftası, Arif V 216 – 2. haftası,  Acı Tatlı Ekşi – Dürdüncü haftası,  Aile Arasında- 7. Haftası yer alıyor.

 

Denizli Beyaz Sahne salonunda, Deliha 2 – ilk haftası, Arif V 216 – 2. haftası,  Ferdinand – 4. Haftası, Acı Tatlı Ekşi – Dürdüncü haftası,  Aile Arasında- 7. Haftasında, Bobi: Dikenlerin Gücü Adına – 2. Haftası, Jumanji – 3. Haftası,  Ayla – 12. Haftası yer alıyor.

 

Denizli Teras Park Avşar salonunda Deliha 2- ilk haftası, Ruhlar Gölgesi: Son Anahtar- ilk haftası, Arif V 216 – 2. Haftası, Ferdinand – 4. Haftası, Acı Tatlı Ekşi – 4. Haftası, Aile Arası – 7. Haftası yer alıyor.

 

 

DELİHA 2 FİLM KONUSU

Zeliha (Gupse Özay) ilk filmde hayatının aşkını ararken bu kez kariyeriyle ilgili adımlar atmaya karar verir. Aşçılık hayaliyle bir restoranda çalışmaya başlayan Zeliha, burada da ortalığı birbirine katar.


Gupse Özay, 2015'te yaptığı açıklamada ikinci Deliha filminin çekileceğini açıklamıştı. Filmin çekimleri, Ekim 2017'de başladı ve 2 aydan kısa sürede tamamlandı. Çekimlerin bir kısmı Köyceğiz'de gerçekleşti.

 

 

ARİF V 216 FİLM KONUSU

Arif'in yakın dostu 216, insan olmaya karar vererek dünyaya gelir ve burada başına olmadık işler gelir. Her ne kadar insan olabilmek için kıyasıya bir çaba harcasa da 216'nın (Ozan Güven) farklılıkları çok barizdir. Üstelik bir de gözleri görmeyen Pembe Şeker'e (Seda Bakan) aşık olmuştur. Kötü niyetli bir iş adamının onu kopyalamaya kalkışmasıyla Arif (Cem Yılmaz) devreye girecek, 216'yı ve tüm dünyayı kurtarmaya çalışacaktır.


Arif'in GORA'dan sonra bir kez daha 216'yla yaşadığı maceraları anlatacağı Arif v 216 filmi, 2018'in Ocak ayında gösterime girdi.

 

 

BOBİ: DİKENLERİN GÜCÜ ADINA! FİLM KONUSU

Uçmaya çok hevesli bir kirpi olan Bobi, yine bir gün uçma hevesiyle yaptığı kaza sonrasında hafızasını kaybeder. Şair ruhlu güvercin arkadaşıyla birlikte unuttuklarını yeniden hatırlamaya çalışan Bobi, aynı zamanda bütün hayvanları tehdit eden güçlere karşı da savaşacaktır.

 

 

ACI TATLI EKŞİ FİLM KONUSU

Uzun yıllardır birlikte olan Murat (Buğra Gülsoy) ve Duygu (Özge Özpirinççi) için artık sıradaki adım evlilik gibi görünmektedir, bu nedenle Murat, Duygu'ya evlenme teklifinde bulunur. Ancak Duygu hazır olmadığını söyleyerek bu teklifi reddeder ve ikili, 5 yıl sonra hala yalnız olurlarsa evleneceklerini taahhüt eden bir anlaşma imzalayarak yollarını ayırır. 5 yıl sonra artık evlenmeye hazır olan Duygu, Murat'ı bulur, ancak Murat kendine bambaşka bir hayat kurmuştur ve başka biriyle evlenmeye hazırlanmaktadır.


2013 yapımı A Wedding Invitation filminin resmi bir uyarlaması olarak çekildi.

 

 

AİLE ARASINDA FİLM KONUSU

Çok takıntılı bir adam olan Fikret (Engin Günaydın) ve müzikhol vokalisti Solmaz (Demet Evgar), aynı gün yıllar süren evliliklerini bitirmiş, ve çok tuhaf olaylar sonucunda karşılaşmışlardır. Bu sırada Solmaz'ın kızı Zeynep, zengin bir kebapçının oğluyla evlenmeye karar vermiştir. Ancak ilk başta aile arasında olması planlanan nikah, giderek tantanalı bir hal alınca Fikret kendini hiç beklemediği olayların ortasında bulacaktır.

 

AYLA FİLM KONUSU

Kore Savaşı'na asker olarak gönderilen Süleyman (İsmail Hacıoğlu), savaş esnasında öksüz kalan ve himayesini aldığı küçük Koreli kızla sevgi dolu samimi bir bağ kurar. Ayla adını verdiği küçük çocuğu aylarca bakar, ancak savaş bittiğinde kimsesiz çocuğu Türkiye'ye götürmek istediğinde Kore yasalarının engeliyle karşılaşır ve zor da olsa ayrılırlar. Bu olaylardan 60 yıl geçtikten sonra Süleyman Bey, nerede olduğu, neler yaptığı hakkında hiçbir bilgisi olmadığı Ayla'yı yeniden görebilmek için harekete geçer.


Ayla filmi, Kore'de savaşmış Süleyman Dilbirliği'nin gerçek hikayesinden esinlenerek çekildi.

 

 

RUHLAR BÖLGESİ: SON ANAHTAR FİLM KONUSU

Ünlü psikiyatr Elise Rainier (Lin Shaye), bu kez kendi çocukluğunun geçtiği evde yaşanan açıklanamaz ve korkunç olayları çözmeye çalışacaktır.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Denizli'de, bu, hafta, gösterimdeki, filmler,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir