Denizli’de ekmeğin içinden çıkan şaşırttı "/>
asa
Haber
12 Şubat 2020 - Çarşamba 09:11
 
Denizli’de ekmeğin içinden çıkan şaşırttı
DENİZLİ Haberi
Denizli’de ekmeğin içinden çıkan şaşırttı

Denizli’nin Çivril İlçesi’n’de bir vatandaşın marketten aldığı ekmeğin içinden plastik bir parça çıktı.

 

Çivril’de Tezgin Doğru isimli vatandaş, akşam marketten aldığı ekmeğin içinden plastik parça çıktı. Sofrada yemek başında parçayı fark eden Doğru “İnsan sağlığı bu kadar ucuz olmamalı” diyerek tepki gösterdi.

 

Akşam saatlerinde meydana gelen olayda Tezgin Doğru, evine giderken aldığı ekmeğin içinden sert bir plastik malzeme çıktı. Eşinin ekmeği sofraya koyduğunu ve tam yerken içindeki maddeyi fark eden Doğru, tepkisini ““Çivril’de, ekmek aldık. Akşam yemek yiyeceğimiz zaman hanım ekmeği sofraya getirdiği ekmeklerden bir parça alıp ağzıma götürürken bir şey fark ettim.  Bakınca yabancı cisim olduğunu anladım. Yemek yemeden sofradan kalktım. Zaten doydum ve fotoğraf çekerek paylaştım. Olay bu. Daha ne anlatayım. Hamur kesilen plastik bir şey var. Onun parçası da olabilir veya plastik kürek ağzından kırılan parçada olabilir. Sadece bu değil değişik zamanlarda başka fırından da, aldığımız ekmeklerden çuval ağız ipi veya fare pisliği, odun parçası gibi şeylerde çıktı. Çıkan parça ne bilmiyorum ekmeğin içinden çıkarmadım ama sivri uçlu bir plastik parçası” dedi.

 

DENETİMLER YETERSİZ Mİ?

 

Çivril’de daha önce başka fırın ve marketlerde satılan ekmeklerde fare pisliği ve bazı yabancı maddelerin çıktığını ifade eden bazı vatandaşlar denetimlerin sıklaştırılmasını belirterek “Çivril’de son zamanlarda bu tür sorunlarla sık karşılaşmaya başladık. Denetim ve kontrollerin arttırılması gerek. En temel besin maddesinde bu tür ihmal kabul edilemez” diyerek tepki gösterdiler.

 

 

Kaynak: Yesilcivrigazetesi

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Köksal İRER
Etiketler: Denizli’de, ekmeğin, içinden, çıkan, şaşırttı,
Yorumlar
Haber Yazılımı