Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 11:11
 
Denizli'de Kumar Baskını
ASAYİŞ Haberi
Denizli'de Kumar Baskını

Denizli Emniyet Müdürlüğü Asayiş şube müdürlüğü ekipleri tarafından 6 aylık takip sonucu kumar oynatılan iş yerine operasyon sonucu cok miktarda para ve kumar malzemelerini el konularak 2 kişi hakkında yasal işlem yapıldı.

 

Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından ;06 Ocak 2018 günü 6 aydır fiziki takibi devam eden Siteler Mahallesinde bulunan müstakil ikametin kulüp tabir edilen şekilde dizayn edilerek,belirli günlerde ikamette gün yapılmak sureti ile kumar oynandığı tespit edildi.

 

Ekiplerin  belirtilen adreste 6 Ocak 2018 günü kumar oynanacağının öğrenilmesi üzerine Cumhuriyet Savcılığından gecikmesinde sakınca bulunan hal kapsamında alınan arama ve el koyma kararı ile birlikte, Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından saat:01:30’da ikamete baskın yapıldı. Baskın  sonucu; ikamet içerisinde ve oyun masası etrafında bulunan şahısların üzerinden toplam 26 bin 440 TL.ve 2 bin 300 Amerikan Doları ile, para yerine geçen 447 adet pul, 2 adet kumar oyunu nedeni ile alacak verecek listelerinin tutulduğu ajanda, 5 adet zar ve oyun kağıtlarına Savcılık Talimatı gereği el konuldu.  İşyerinde bulunan ve kumar oynadığı tespit edilen 7 şahsa Kabahatler Kanunu gereğince toplam 1.813,00 TL idari para cezası uygulandı.

 

İşyerinde sorumlu olarak bulunduklarını beyan eden S.B. ve B.A. isimli şahıslar gerekli adli işlemlerinin yapılabilmesi için gözaltına alınarak Polis Merkezi Amirliğine teslim edildi.

 

 

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Denizli'de, Kumar, Baskını,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir