Haber Detayı
12 Ocak 2018 - Cuma 12:35
 
Denizlispor da Yusuf Şimşek sorunu çözüldü!
SPOR Haberi
Denizlispor da Yusuf Şimşek sorunu çözüldü!

Denizlispor Yönetim Kurulu, takımdaki sorunları bir bir halletme yolunda ilerliyor.  Sezon başında Teknik Direktör olarak getirilen Yusuf Şimşek alınan kötü sonuçlar neticesinde karşılıklı anlaşarak sözleşmesi fesh edilmişti. Ancak daha sonra orta çıkan sorun da halledildi.

 

Denizlispor Kulüp Başkanı Mustafa Üstek’in görüşmeleri sonrasında, Yusuf Şimşek’te bulunan 400 bin liralık senetler iade edilerek anlaşmanın sağlandığı belirtildi. Başkan ve yönetim kurulunun geçmişte ve geride kalan sorunların bir bir halledilerek sorunsuz ilerlemek istendiği belirtildi.

 

Denizlispor, Yusuf Şimşek’te bulunan 400 bin liralık senetler karşılıklı anlaşma sonucu alınarak, kendisine 110 bin lira ödenerek bu sorunu da ortadan kaldırdı. Denizlispor Yönetim Kurulu; Denizlispor’un kendisinde her zaman ayrı bir yeri olduğunu ifade eden Yusuf Şimşek’e bu davranışından dolayı teşekkür etti.

 

Denizlispor ikinci yarı transfer yasağının kalkması ile yapılan ve yapılacak olan yeni transferler ile sezonun ikinci yarısında iyi bir ivme kazanarak ligi bitirmeyi hedefliyor.

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Denizlispor, da, Yusuf, Şimşek, sorunu, çözüldü!,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir