Haber Detayı
16 Aralık 2016 - Cuma 11:18
 
'Dış Ticaret ve Değerlendirme Seminerleri', Denizli ve Uşak'ta gerçekleşti
denizli 20 haber / denizli 20 haber / 'Dış Ticaret ve Değerlendirme Seminerleri', Denizli ve Uşak'ta gerçekleşti
 
 
 
EKONOMİ Haberi


T.C. Ekonomi Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Türkiye İhracatçılar Meclisi koordinatörlüğünde, Denizli Ticaret Odası, Buldan Ticaret Odası ve Denizli İhracatçılar Birliği işbirliğinde  “Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri“  13 Aralık 2016 Salı günü Denizli Ticaret Odası Konferans Salonu’nda, 14 Aralık 2016 Çarşamba günü Uşak Ticaret Odası işbirliğiyle Uşak Ticaret Odası Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

 

13 Aralık tarihindeki seminer programının açılış konuşmalarını, Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan ile Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kocasert yaptılar.

 

Seminerde Ekonomi Bakanlığının firmalara ihracatta sağlanan devlet yardımlarından, “Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi”, “Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği”,” Pazara Giriş Belgelerinin Desteklenmesi,” “Türk Ürünlerinin Yurtdışında Markalaşması, Türk Malı İmajının Yerleştirilmesi ve TURQUALITY’nin Desteklenmesi” ile “Yurt Dışı Birim, Marka ve Tasarım Destekleri ile Yurt Dışında Gerçekleştirilen Fuar Katılımlarının Desteklenmesi” konularında Ekonomi Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü İhracatı Geliştirme Uzmanı Hatice Şafak Bozkır, “Döviz Kazandırıcı Hizmetler” konusunda Dış Ticaret Uzman Yardımcısı Yunus Açıkbaş, İş Dünyası İçin Ticari Bilgiye Erişim konusunda Şube Müdürü Mehmet Tayfun Gülle ve Türk Eximbank İhracat Kredi, Sigorta ve Garanti Programları konularında ise Türk Eximbank Pazarlama Yöneticisi Muhammet Afşar ve İlker Özcan,  Uzman Nilay Sayar katılımcıları bilgilendirdiler.

 

Hem Denizli’de hem de Uşak’ta gerçekleştirilen seminerler firmaların ve üniversite öğrencilerinin katılımlarıyla başarıyla tamamlandı. 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
 
 
 
 
Etiketler: 'Dış, Ticaret, ve, Değerlendirme, Seminerleri',, Denizli, ve, Uşak'ta, gerçekleşti,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Özlü Sözler
Amaç, sevgi uğruna ölmek değil, uğrunda ölünecek sevgi bulmaktır.


Shakespeare
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv
Haber Yazılımı