Haber Detayı
25 Kasım 2016 - Cuma 11:18
 
Eğitim-Bir-Sen onları unutmadı
Eğitim-Bir-Sen onları unutmadı / denizli haber / denizli 20 haber
EĞİTİM Haberi
Eğitim-Bir-Sen onları unutmadı

Eğitim-Bir-Sen Denizli Şube yönetimi ve Kadınlar Komisyonu üyeleri 24 Kasım öğretmenler gününde, huzurevinde bulunan öğretmenleri ziyaret etti.

 

Eğitim-Bir-Sen Denizli Şube yönetimi ve Kadınlar komisyonu üyeleri Denizli Huzurevinde bulunan emekli öğretmenleri ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladılar. Ziyarete çiçeklerle giden Eğitim-Bir-Sen yöneticileri duygu dolu anlar yaşadı. Sendika üyeleri tek tek öğretmenlerle ilgilenerek emekli öğretmenlerin kendi dönemlerindeki öğretmenlik tecrübelerini dinlediler.

 

Şube Başkanı Kazım Tefçi bu anlamlı günün en güzel ziyaretlerinden biri olduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti; ‘24 Kasım öğretmenler gününüzü en kalbi duygularla şahsım ve teşkilatım adına kutluyorum. Biz öğretmenler sizin gibi değerli öğretmenlerden aldığımız bu bayrağı en zirveye ulaştırmak için çalışıyoruz. Bugün sizlerle aynı ortamda bulunmak bizler için büyük bir mutluluktur’ diyerek sözlerini tamamladı.

 

Emekli öğretmenler yaşadığı tecrübelerin yanı sıra gelen ziyaretçilere şiirler okudular. Bu güne özel hatıra fotoğrafları çektirilerek ziyaret sona erdi.

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Eğitim-Bir-Sen, onları, unutmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir