Haber Detayı
20 Şubat 2017 - Pazartesi 16:54
 
Elmalı Mahallesinde Kilitli Parke Çalışmaları
Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan kilitli parke taşı döşeme çalışmaları Elmalı Mahallesi Kızılyer Mevkiinde devam etmektedir.
DENİZLİ Haberi
Elmalı Mahallesinde Kilitli Parke Çalışmaları

Mevsimsel şartların çalışma olanağı vermesiyle birlikte ilçenin her bir köşesinde yoğun bir çalışma başlatıldı. Yapılan çalışmaları yerinde takip eden Çameli Belediye Başkanı Sayın Cengiz Arslan yaptığı açıklamada, Denizli Büyükşehir Belediyesi, yüklenici firmaya bağlı ekiplerin stabilize çalışmalarının ardından yapılan kilitli parke taşı döşeme çalışmaları ara vermeden devam ettiğini belirtildi.

 

TOZDAN VE ÇAMURDAN KURTULDULAR

 

Elmalı Mahallesinin tamamına 30.000 m2 Denizli Büyükşehir’den gelen kilitli taşlar olmak kilitli parke döşenecektir. Halkımızın ayağını yazın tozdan kışın çamurdan kurtaracak düzenlemeler ilçe genelinde farkı bölgelerde çalışmalar aralıksız devam edecektir. İlçemizde hemen her alanda kültür, sosyal ve çevre dostu belediyecilik hizmetini 31 mahalleye eşit olarak dağıtmaya özen gösteriyoruz. İnanıyorum ki ilçemizde hizmet almamış tek bir mahalle dahi kalmayacak.

 

MAHALLELİLER TEŞEKKÜR ETTİ

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen kaldırım ve parke taşı döşeme çalışmaları ile sokakların çok daha güzel ve temiz bir görünüme kavuşacağını belirten Elmalı mahallesi sakinleri Büyükşehir Belediye Başkanı Osman ve Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan’a teşekkür etti.

 

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan Elmalı Mahallesine yapılan kilitli parke taşı çalışmaları Elmalı Mahallesinin çehresini değiştireceğini ve Kilitli Parke Çalışmaları için Başkan Arslan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ‘a teşekkür etti.

 

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Elmalı, Mahallesinde, Kilitli, Parke, Çalışmaları,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir