Gazeteci Yazar Mücahit Gültekin Denizli’ye Geliyor "/>
asa
Haber
15 Ocak 2020 - Çarşamba 18:01
 
Gazeteci Yazar Mücahit Gültekin Denizli’ye Geliyor
GÜNDEM Haberi
Gazeteci Yazar Mücahit Gültekin Denizli’ye Geliyor

AGD tarafından  düzenlenen Algı Yönetimi ve Manipülasyon konululu konferans için Gazeteci Yazar Mücahit Gültekin Denizli'ye geliyor.

 

Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şubesi Eğitim Komisyonu Başkanlığı 18 Ocak Cumartesi Günü Saat: 20.30’da Dernek Merkezinde Gazeteci Yazar Dr.Öğr Üyesi Mücahit Gültekin’in konuşmacı olarak katılımıyla Algı Yönetimi ve Manipülasyon konulu konferans düzenleyecek.

 

AGD Denizli Şubesi Eğitim Komisyonu Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şube Binamızda Şinasi Gökbel Eğitim ve Toplantı Salonunda gerçekleştireceğimiz Algı Yönetimi ve Manipülasyon konulu Konferansımıza tüm Denizli Halkı davetlidir denildi. Gazeteci Yazar Dr. Öğr Üyesi Mücahit Gültekin, Algı Yönetimi ve Manipülasyon'da sağlık, eğitim, bilim, siyaset, sinema, ticaret ve İslam tarihi gibi farklı alanlarda konuları ele alarak anlatacak. Algı yöneticilerinin operasyonlarına karşı nasıl direnilir, direnememenin sebep olduğu sıkıntılardan kurtulmayı da konferansında açıklayacak.   

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Köksal İRER
Etiketler: Gazeteci, Yazar, Mücahit, Gültekin, Denizli’ye, Geliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı