Haber Detayı
17 Şubat 2020 - Pazartesi 15:14
 
Genç İstikbal Dergisi Kapağına Erbakan’ı Taşıdı
GÜNDEM Haberi
Genç İstikbal Dergisi Kapağına Erbakan’ı Taşıdı

İlim, fikir, siyaset, devlet, bilim ve dava adamı Prof.Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatının 9. Yıldönümünde Genç İstikbal Dergisi kapağına ve sayfalarına Erbakan Hoca’yı taşıdı.

 

Genç İstikbal Dergisi bu ayki kapağına Erbakan Hocayı, "Asrın Lideri Erbakan" olarak taşıyınca, bunun üzerine harekete geçen Denizli Anadolu Gençlik ve Genç İstikbal Dergisi Dergi Temsilcisi Ekrem Çetin, Denizli’de Çalışmalarına hız vererek derginin bu sayısını okuyucularıyla, aboneleriyle ve Denizli halkıyla buluşturmaya devam ediyor. 

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Çetin; “Bugün her daim davasında haklı çıkan Erbakan Hoca’nın idealleri, çözüm önerileri ve fikirleri mevcut dünyaya bir panzehir olabilecek niteliktedir. Bu ülkede ‘Milli’ kelimesini tek doğru kullanan lider Erbakan’dır. Adi düzene karşı, adil düzen mücadelesi vermiştir.  Milletimiz sahte kahramanları değil, asıl kahramanları öğrenmeli ve anlamalıdır. Bizler, bu minvalde herkesi Erbakan’ı doğru anlamaya, doğru okumaya ve doğru düşünmeye davet ediyoruz.” Erbakan Hoca’yı anlayan, okuyan ve onun projelerini uygulayan bir neslin varlığı en büyük arzumuzdur. Bizler, Erbakan Hocamızın bütün yönlerini gelecek nesillere taşımak için var gücümüzle çalışacağız.   

 

 

DERGİ LİSELİ GENÇLERLE BULUŞTURULDU

Ülkemizin en etkili milli ve yerli karakterini gençliğimize öğreterek, onlar için hazırlanan Genç İstikbal dergisi vesilesi ile Erbakan hocamızın mücadele azmini, çalışkanlığını, dürüstlüğünü, milli ve manevi değerlere bağlılığını gençliğimize aktarmış oluyoruz. Hedefimiz, bu ülkenin evlatlarının Necmettin Erbakan’ı örnek alarak yerli ve milli kimlikle bütünleşmelerini sağlamak.  Bizler gençliğimizi doğru kaynaklarla, doğru bilgilerle, doğru karakterlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Çünkü bu ülkeye yeni Erbakanlar lazım” dedi.    

 

 

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Köksal İRER
Etiketler: Genç, İstikbal, Dergisi, Kapağına, Erbakan’ı, Taşıdı,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir