Haber Detayı
01 Aralık 2016 - Perşembe 11:30
 
Gençlerden Münazara Turnuvasına davet
Gençlerden Münazara Turnuvasına davet / denizli haber / denizli 20 haber
 
 
 
EĞİTİM Haberi


Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi ile PAÜ Münazara Kulübü işbirliğinde düzenlenecek Denizli 5. Geleneksel Liselerarası Münazara Turnuvası 2 Aralık’ta başlıyor.

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi ile Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Münazara Kulübü işbirliğinde, bu yıl 5.si düzenlenecek "Denizli 5. Geleneksel Liselerarası Münazara Turnuvası" 2 Aralık 2016 Cuma günü başlıyor. 2-3 Aralık 2016 tarihlerinde karşılaşmaların gerçekleşeceği Denizli 5. Geleneksel Liselerarası Münazara Turnuvası’nın kapanış programı ve ödül töreni ise 4 Aralık Pazar günü PAÜ Kongre ve Kültür Merkezinde saat 14.00’te gerçekleştirilecek. Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Şeniz Yılmaz, turnuvanın finaline tüm Denizlilileri davet ederek,  3 gün sürecek beyin fırtınasında dereceye giren takım ve konuşmacıya ödül, tüm katılımcılara ise sertifika verileceğini kaydetti.

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Gençlerden, Münazara, Turnuvasına, davet,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Özlü Sözler
Musibetin sevabına talip olmaklığın, musibeti çekmekte iken de varsa, zahidsin.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv
Haber Yazılımı