Haber Detayı
23 Mart 2018 - Cuma 09:57
 
Gençlik Meclisi 9 ülkeden 42 temsilciyi ağırladı
DİĞER Haberi
Gençlik Meclisi 9 ülkeden 42 temsilciyi ağırladı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Erasmus Plus çerçevesinde 9 farklı ülkeden Denizli'ye gelen 42 temsilciyi konuk etti.

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Erasmus Plus "Gençlik Değişimi- İnsan Kütüphaneleri" projesi kapsamında 9 farklı ülkeden Denizli’ye gelen 42 temsilciyi ağırladı. Proje kapsamında Denizli’ye gelen temsilciler ile Gençlik Meclisi gönüllülerinin bir araya geldiğini kaydeden Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Bilge Naz Sak, oldukça verimli bir program geçirdiklerini söyledi. Denizli Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla katılımcılara yönelik Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası'nda gezi programı düzenlediklerini kaydeden Sak, “Programda 9 ülkeden gelen 42 misafirimiz ile Gençlik Meclisini bir araya getirdik. Genç arkadaşlarımızla fikir paylaşımında bulunarak birbirimizin kültürlerini tanıma fırsatı yakaladık" dedi.

 

 

Türk misafirperverliğini gösterdiler

 

Gençlik değişimlerinin, farklı ülkelerden genç grupların bir araya gelme ve birbirlerini tanıma fırsatı sunduğunu ifade eden Sak, konuklara Denizli ve Türkiye'nin misafirperverliğini gösterdiklerini belirterek, desteklerinden dolayı Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür etti.

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Gençlik, Meclisi, 9, ülkeden, 42, temsilciyi, ağırladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir