Gülizar Biçer Karaca; ‘Çardak OSB 5. derece ve üzeri teşvik kapsamına alınsın!’
asa
Haber
18 Kasım 2020 - Çarşamba 11:46
 
Gülizar Biçer Karaca; ‘Çardak OSB 5. derece ve üzeri teşvik kapsamına alınsın!’
SİYASET Haberi
Gülizar Biçer Karaca; ‘Çardak OSB 5. derece ve üzeri teşvik kapsamına alınsın!’

CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Çardak Organize Sanayi Bölgesinin teşvik kapsamına alınmaması hakkında TBMM Genel Kurulu’nda konuştu. Karaca; ‘Üretirsek var oluruz, üretmezsek kayboluruz’ dedi. 

 

"ÇARDAK OSB YATIRIMCILARI BEKLİYOR"

CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca yıllardır Çardak Organize Sanayi Bölgesinin teşvik kapsamına alınması için mücadele eden sanayicilerin ve iş insanların TBMM’de sesi oldu. Haklı taleplerini gündeme getirdi. Çardak Organize Sanayi Bölgesinin 3 Bin 200 dönümlük alanı ile 92 adet sanayi parseli ile her türlü altyapıya sahip olup 5. Derece ve üzeri teşvik kapsamına alınmasının tüm koşullarını taşıdığını belirten Gülizar Biçer Karaca Çardak OSB’nin ilçe bazlı teşvik kapsamına alınmamasının Denizlili iş insanlarını bir kez daha hayal kırıklığına uğrattığını belirtti. 

 

"ÜRETİRSEK VAR OLURUZ, ÜRETMEZSEK YOK OLURUZ"

Gülizar Biçer Karaca Çardak OSB’nin 5. Derece ve üzeri teşvik kapsamına alınması çağrısını bir kez de TBMM kürsüsünde dile getirerek ‘Ülkemiz ekonomik buhran içerisindeyken yatırımcılarını bekleyen Çardak Organize Sanayi Bölgesinin bir an önce yanlıştan dönülerek 5. Derece ve üzeri teşvik bölgesi kapsamına alınmasını talep ediyor ve bir zorunluluk olarak görüyoruz. Üretirsek var oluruz, üretmezsek kayboluruz.’ dedi.

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Köksal İRER
Etiketler: Gülizar, Biçer, Karaca;, ‘Çardak, OSB, 5., derece, ve, üzeri, teşvik, kapsamına, alınsın!’,
Yorumlar
denizli büyükşehir belediyesi
Haber Yazılımı