Haber Detayı
22 Kasım 2017 - Çarşamba 14:29
 
Gürcan Güven’den Diş Hekimlerine Ziyaret
DİĞER Haberi
Gürcan Güven’den Diş Hekimlerine Ziyaret

Denizli’nin İlçe Çivril Belediye Başkanı  Gürcan Güven ve Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Kaygısız 21-27 Kasım Ağız ve Diş Sağlığı Haftası nedeniyle ilçedeki özel diş muayenehanedeki diş hekimleri ile ilçe  Çivril Devlet Hastanesini ziyaret ederek, diş hekimlerine çiçek verdi.

 

 

Çivril ilçesinde görev yapan diş hekimlerini ziyaret eden Başkan  Gürcan Güven, hekimlerden çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Ziyarette  “Hastalarımızın daha sağlıklı ortamlarda muayene olabilmeleri için bizler belediye olarak elimizden gelenin fazlasını yapmaya tüm gücümüzle gayret ediyoruz” diyen Gürcan Güven, “İlçemiz Çivril’e Sağlık Bakanlığı’nın katkılarıyla ülke şartlarına uygun, ilçe halkının çok memnun kaldığı modern bir hastane kazandırdık” ifadelerini kullandı.  Hekimler ile hasta arasındaki ilişkiye de dikkat çeken Güven, Etkin dinlemenin önemini vurgulayarak, “Hasta bizden ne istiyor, ne bekliyor önemli olan bunları anlamaktır” dedi.

 

 

Ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren Çivril Devlet Hastanesi Başhekim Vekili Dr. Yavuz Aycan ve hastane müdürü Sadık Demirci,  Güven’e teşekkür ederek,  “ Biliyoruz ki başkanımız bizim her zaman yanımızda bugün  bu anlamlı günde biz sağlık çalışanlarını yalnız bırakmayarak bunu bir kez daha gösterdi. Bizlerden desteğini esirgemeyen başkanımız Gürcan Güven’e bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

 

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Gürcan, Güven’den, Diş, Hekimlerine, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir