Haber Detayı
22 Aralık 2016 - Perşembe 14:55
 
Horoz’dan Tarihi Çağrı
denizli haber / denizli 20 haber / Horoz’dan Tarihi Çağrı
SPOR Haberi
Horoz’dan Tarihi Çağrı

Denizlispor Başkan Yardımcısı Hulusi Işık ile Mali ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Asbaşkan Taner Atilla, Denizlispor için artık camianın bütünleşmesini istedi.

 

Pazar günü saat 13.00’te Denizli Atatürk Stadı’nda oynanacak karşılaşma öncesi ortak bir açıklama yapan Işık ve Atilla, “Giresun maçı bizim için çok önem arz etmektedir. Başta taraftarlarımız olmak üzere tüm camianın desteğine ihtiyacımız var. Bu maç ile birlikte iç sahamızda yaşanan kötü gidişata son vermek istiyoruz” dedi. “Sezon genelinde taraftar desteğimiz çok düşük seyretti” diyen yeşil siyahlı kurmaylar, “Bizim bir sezonda gelen seyirci sayımız Eskişehir’de tek maçta geldi. Biz zorluklarla mücadele edecek taraftarlara ve takıma sahibiz. Denizlisporumuzun başarılı yıllarında maçı anlatan spikerler ‘Eşi benzeri olmayan Denizlispor taraftarları’ diye bizden bahsediyordu. Biz bu taraftarımızı geri istiyoruz. Hiç kimse ile bir sorunumuz yok. Gelin bir olalım, beraberlik içinde olalım” dediler.

 

 Diğer taraftan horozlar Giresunspor maçının hazırlıklarını Atatürk Stadı’nda öğle saatinde yaptığı antrenman ile sürdürdü. 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Horoz’dan, Tarihi, Çağrı,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir