Haber Detayı
30 Mart 2018 - Cuma 11:25
 
İhracatın Yıldızları, ödüllerini Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’den alacak
EKONOMİ Haberi
İhracatın Yıldızları, ödüllerini Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’den alacak

31 Mart 2018 Cumartesi günü saat 16.00 ‘da Dedeman Park Otel Denizli 'de düzenlenecek olan DENİB “ 2016-2017 İhracatın Yıldızları Ödül Töreni”nde DENİB üyesi 79 firma ödülün sahibi olacak. İhracat şampiyonlarının ödüllerini Ekonomi Bakanım Nihat Zeybekci verecek.

 

“İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’nde en fazla ihracat gerçekleştiren üye firmalara ödül vereceklerini belirten TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, Ödül Töreni’nde geçmiş yıllarda olduğu gibi DENİB üzerinden en fazla ihracat gerçekleştiren Denizli ve Uşak’ta faaliyet gösteren imalatçı-ihracatçı firmalara ödül verileceğini söyledi.

 

Kocasert, yaklaşık 200 ülkeye yıllık 3 milyar dolar üzerinde ihracat yapan, tüm olumsuzluklara rağmen ihracatını arttırmayı başaran ihracatçılarımızı motive etmek, ihracatçılarımızın Türk ekonomisine, istihdamına, büyümesine verdiği katkının kamuoyunda daha net bir şekilde anlaşılmasını sağlamak amacıyla düzenlediğimiz geleneksel hale gelen "İhracatın Yıldızları Ödül Töreni" ile ödüllendireceğiz” şeklinde konuştu.

 

Söz konusu törene, DENİB üyelerinin yanı sıra diğer İhracatçı Birliklerinin Başkan ve üyeleri, Denizli protokolü, iş ve siyaset dünyasından çok sayıda ismin katılım sağlaması bekleniyor.

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: İhracatın, Yıldızları,, ödüllerini, Ekonomi, Bakanı, Nihat, Zeybekci’den, alacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir