Haber Detayı
13 Aralık 2016 - Salı 15:37
 
İmam Hatip Lisesi Öğrencilerinden Türkiye Haritası
denizli haber / denizli 20 haber / İmam Hatip Lisesi Öğrencilerinden Türkiye Haritası
EĞİTİM Haberi
İmam Hatip Lisesi Öğrencilerinden Türkiye Haritası

Denizli Cedide Abalıoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri EDEP etkinlikleri çerçevesindeki etkinlikte okul bahçesinde dev Türkiye haritası çizdi.

 

Denizli Valisi Ahmet Altıparmak himayesinde ,Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından bu sene gerçekleştirilen (EDEP) Eğitimde Değerler Eğitimi Programı etkinlikleri tüm okullarda büyük bir heyecanla uygulanıyor.

 

Cedide Abalıoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri okul bahçelerinde Türkiye haritası çalışması gerçekleştirdi. Okul öğrencilerinin tamamın katıldığı etkinlikte öğretmenler de öğrencilerini yalnız bırakmadı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Cedide Abalıoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Edep Komisyonu tarafından gerçekleştirilen etkinlik hakkında yaptığı açıklamada “Okul olarak daha evvel birbirinden bağımsız etkinliklerle yapmaya çalıştığımız değerler eğitimi uygulamalarını EDEP ile bu sene belli bir plan dâhilinde yapıyoruz. Geçen ayın teması olan “vatanseverlik”  ile ilgili yapmayı tasarladığımız bu harita çalışmasını bugün gerçekleştirdik.  Ülkemizin zor zamanlardan geçtiği şu günlerde daha da anlamlı bir çalışma olduğu kanaatindeyiz.  Etkinlik sırasında öğrencilerimizin coşkulu tavırları bizi fazlasıyla memnun etti.  Emeği geçen herkese teşekkür ederim.”  dedi.

 

EDEP projesinin bir sonraki değerinin “demokrasi” olduğu hatırlatan Müdür Oğuz, benzeri çalışmaların sürdürüleceğini belirtti.

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: İmam, Hatip, Lisesi, Öğrencilerinden, Türkiye, Haritası,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir