Haber Detayı
24 Ağustos 2019 - Cumartesi 09:54
 
İmam Hatip Okul Müdürleri ile 2023 Eğitim Vizyon Çalışmaları Değerlendirildi
EĞİTİM Haberi
İmam Hatip Okul Müdürleri ile 2023 Eğitim Vizyon Çalışmaları Değerlendirildi

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Denizli genelindeki İmam Hatip Ortaokulları ve Anadolu İmam Hatip Liseleri müdürleri ile Merkezefendi Belediyesi Anadolu İmam Hatip Lisesinde bir araya geldi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un başkanlık ettiği toplantıda, Şube Müdürü Ramazan Kayayurt ile İmam Hatip Ortaokulları ve Anadolu İmam Hatip Liseleri müdürleri katıldı.

 

 

2023 Eğitim Vizyonu doğrultusundaki çalışmaların 2019-2020 eğitim-öğretim yılında üç başlık altında değerlendireceklerini belirten İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz konuşmasında “ 2023 çalışmalarımıza nasıl başladık, ne yapıyoruz ve hedefimiz nedir bunlar yeni öğretim yılındaki ana başlıklarımızdır. Eğitimin koordinatörleri olarak 2023’e adeta bir maraton koşarcasına beraber ilerliyoruz. Bu maratonu hep beraber tamamlama gayretindeyiz. Biz başarının bireysel değil kitlesel olması içi çabalıyoruz. Tüm ilçelerimizin ve okullarımızın 2023 çalışmalarını bir çatı altında topluyoruz. Yapacağımız ölçme ve değerlendirmeler sonucunda güçlü yanlarımızı il geneline yayacağız. Din öğretimi alanında da 2023 Vizyonumuzda 2 hedefimiz ve 13 alt başlığımız var. Vizyon belgemiz en büyük kılavuzumuzdur. Geleceğimizi ve yarınlarımız olan çocuklarımızın donanımlı yetiştirilmesi ve kabiliyetleri doğrultusunda yönlendirilmesi öncelikli görevimizdir. Bu bağlamda destekleme ve yetiştirme kurslarımızın önemi ve değeri her geçen gün artmaktadır. Okullarımızda yeni eğitim-öğretim yılı hazırlıkları tüm hızı ile sürüyor.” dedi

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Köksal İRER
Etiketler: İmam, Hatip, Okul, Müdürleri, ile, 2023, Eğitim, Vizyon, Çalışmaları, Değerlendirildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir