İYİ Parti İl Başkanlığı’ndan Miyoki takı tasarım kursu "/>
asa
Haber
17 Eylül 2020 - Perşembe 11:51
 
İYİ Parti İl Başkanlığı’ndan Miyoki takı tasarım kursu
SİYASET Haberi
İYİ Parti İl Başkanlığı’ndan Miyoki takı tasarım kursu

İYİ Parti Denizli İl Başkanlığı Denizlili kadınlara miyoki boncuklarından takı tasarımı kursu veriyor. Düzenlenen kurs ile kadınlar takı tasarımı ve tel kırmayı öğreniyor.

 

İYİ Parti Denizli İl Başkanlığı, Denizlili kadınları miyoki takı tasarımı ve tel kırma kursuna davet etti. İlginç takı tasarımlarıyla el emeği sanatlarını geliştiren kadınlar, renkli ve çok çeşitli boncuklarla sanat eserleri yaratıyor.

 

Koronavirüs önlemleri çerçevesinde düzenlenen kurslar ile kadınları bir araya getirmeyi hedefleyen İYİ Parti Denizli İl Başkanlığı, ücretsiz olarak hizmete sunduğu kursları il başkanlığında bulunan toplantı salonunda düzenliyor. Kurslar her salı ve perşembe günleri ücretsiz olarak düzenlenecek.

 

“Üretmek isteyen kadınları kursumuza bekliyoruz”

 

İYİ Parti Denizli İl Başkanı Raziye Akışık, il başkanlığı toplantı salonunda verilen kursların ücretsiz devam edeceğini ve kadınların üretmesi gerektiğini belirtti. Akışık, "İYİ Parti olarak kadınların üretmesi gerektiğini biliyoruz. Bunun bilinciyle hareket ederek el sanatlarını geliştirmek isteyen tüm kadınlarımızı düzenlediğimiz kurslara bekliyoruz. Her salı ve perşembe günleri devam edecek kursları sürekli ve ücretsiz olarak düzenlemeye devam edeceğiz. Tüm Denizlili kadınları kursumuza davet ediyoruz” diye konuştu.

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Köksal İRER
Etiketler: İYİ, Parti, İl, Başkanlığı’ndan, Miyoki, takı, tasarım, kursu,
Yorumlar
Haber Yazılımı