Haber Detayı
20 Aralık 2016 - Salı 10:32
 
Jandarmadan kaçamadılar
denizli haber / denizli 20 haber / Jandarmadan kaçamadılar
ASAYİŞ Haberi
Jandarmadan kaçamadılar

Uyuşturucu madde imal ve ticaretine yönelik mücadelesini yaptığı operasyonlar ile aralıksız sürdüren Denizli İl Jandarma Komutanlığı hafta içerisinde Honaz ve Çal ilçelerinde operasyonlarına devam etti. Operayonlar çerçevesinde 3 kişi tutuklandı.

 

Honaz ilçe Jandarma Komutanlığı ve KOM şube müdürlüğü görevlileri 16 aralık 2016 tarihinde Honaz ilçesi Kocabaş mahallesine özel otomobil ile uyuşturucu getirileceği bilgisine ulaşması üzerine; içerisinde iki şüphelinin bulunduğu aracı, Kocabaş mahallesi girişinde durduran ekipler araç içerisinde yaptıkları arama da (2500) gr esrar ele geçirdi.

 

Aynı gün şüphelilerin ikamet ettiği Denizli il merkez İncilipınar mahallesindeki adreslerinde yapılan arama da ise, (1500) gr esrar maddesi ile satışa hazır (5) er gr lık paketler şeklinde hazırlanmış (10) adet esrar ile birlikte toplam (4.050) gr esrar ele geçirdi.

 

Çal ilçe jandarma komutanlığı ve Denizli İl Jandarma Komutanlığı istihbarat şube müdürlüğü görevlilerince yürütülen çalışmalar kapsamında ise; şüpheli şahsın kullanmadığı çiftlik evinde uyuşturucu madde sakladığı ve satmak için müşteri aradığı, bilgisine ulaşması üzerine, şüphelinin kırsal alanda bulunan bağ evinde uyuşturucu madde arama köpeği “evlat” ın da katılımıyla yapılan arama da; kuzine soba içerisine gizlenmiş satışa hazır paketler halinde toplam (2.237) gr esrar maddesi ele geçirdi.

 

Hafta içerisinde ele geçirilen toplam (6.287) gr.esrar maddesine el konulmuş olup, (3) olay şüphelisi sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Jandarmadan, kaçamadılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir