Haber Detayı
30 Aralık 2017 - Cumartesi 11:21
 
''Kazanan Cumhuriyet Halk Partisi Olacaktır''
DENİZLİ Haberi
''Kazanan Cumhuriyet Halk Partisi Olacaktır''

Cumhuriyet Halk Partisi’nde bugün yapılacak il kongresi öncesi İl Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, birlik ve beraberlik çağrısını yeniledi.

 

 

 

Ertemur, yaptığı yazılı açıklamada ‘’Bugün yapılacak kongre, Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Örgütü için iktidar kongresi olacaktır. Kongre sürecimiz üzerinden ailemizi yıpratabileceğini düşünenler boş hayallere kapılmasın. Sonuç ne olursa olsun Denizli’de Cumhuriyet Halk Partisi kazanacaktır. Üç adayın yarışacağı kongrede kazanan Cumhuriyet Halk Partisi olacaktır.''dedi.

 

 

‘’En iyisini yapacağız’’               

CHP'de kongrelerin her zaman Demokrasi şöleni halinde geçtiğine değinen Ertemur;''Bizler vatandaşlarımıza her zaman daha iyi nasıl hizmet veririz düşüncesindeyiz. CHP'de şuan da il başkanlığı için 3 adayın olması da bizim bu işi en iyi nasıl yapabilirsin kaygısı içinde olmamızdandır. Tekrar altını çiziyorum kim seçilirse seçilsin CHP için en iyisini yapacağına, Denizlili'ler için en iyisini yapacağına  güvenimiz tamdır. Denizli 2019 yılında CHP yönetiminde çağ atlamaya hazırlansın bizler bunun uğraşı içerisindeyiz.''dedi.

 

 

 

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: ''Kazanan, Cumhuriyet, Halk, Partisi, Olacaktır'',
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir