Kızılay Sarayköy’de de yardıma koştu "/>
asa
Haber
30 Eylül 2020 - Çarşamba 15:05
 
Kızılay Sarayköy’de de yardıma koştu
DENİZLİ Haberi
Kızılay Sarayköy’de de yardıma koştu

Denizli’nin Sarayköy ilçesinde karantinaya alınan mahalledeki ailelerin yardımına Türk Kızılay Denizli Şubesi koştu. Kızılay gönüllüleri, 200 aileye ulaştı.

 

Tüm dünya da olduğu gibi Türkiye’de koronavirüs nedeni ile zor zamanlar geçiriyor. Denizli’de de vakaların artması nedeni ile bazı ilçelerde mahalleler karantina altına alındı. Özellikle son zamanlarda Sarayköy ilçesinde artan vakalar nedeni ile bazı mahalleler karantina altına alınmak zorunda kaldı.

 

KIZILAY YARDIMA KOŞTU

Türk Kızılay Denizli Şubesi, Sarayköy ilçesinde karantinaya alınan mahalledeki ailelerin yardımına koştu. 200 aileye 150 gıda kolisi, kavurma ve 50 TL değerinde alışveriş çeki dağıttı. Koronavirüs ile mücadelede her zaman vatandaşların yanında olacaklarını belirten Türk Kızılay Denizli Şube Başkanı Adem Salih Deniz, “Tüm dünyada olduğu gibi biz de zorlu bir sınavdan geçiyoruz. Bu süreçte vatandaşlarımızın yardımına koşarak ihtiyaçlarını gidermek için elimizden geleni yapıyoruz” dedi. Başkan Deniz, “Daha önce de ailelerimizin yardımına koşmuş, onları bir nebze de olsa rahatlatmak için gönüllülerimizle birlikte çalışmıştık. Bugün olduğu gibi yarında ailelerimizin yanında olacağız” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Köksal İRER
Etiketler: Kızılay, Sarayköy’de, de, yardıma, koştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı