Haber Detayı
08 Temmuz 2016 - Cuma 20:07
 
Kızılcabölük’te festival coşkusu başladı
denizli haber / denizli haberleri / denizli 20 haber / Kızılcabölük’te festival coşkusu başladı
 
 
 
KÜLTÜR Haberi


Kızılcabölük çarşı meydanında gerçekleştirilen törene Denizli milletvekilleri Kazım Arslan, Melike Basmacı, Tavas belediye başkanı Turhan Veli Akyol, Tavas kaymakamı Osman Varol Kızılcabölüklüler Vakfı Başkanı Osman Erkli yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

22. Kızılcabölük Dokuma ve Tekstil Festivalinin açılışında konuşan Kızılcabölüklüler Vakfı  Başkanı Osman Erkli festivale katkı yapan herkese teşekkür etti.

Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol’da Kızılcabölük festivalinin marka olduğunu söyledi. Akyol sadece Denizli’de değil tüm Türkiye'de festival denince akla Kızılcabölük’ün geldiğini belirtti.

Tavas Kaymakamı Osman Varol ise her platformda Kızılcabölüğ’ü anlatıyoruz dedi. Varol ben bu mahalleyi orijinal buluyorum. Oluşturduğu değerlerle orijinal buluyorum.

Denizli Milletvekilleri Kazım Arslan ve Melike Basmacı’da festivalin çok önemli bir değer olduğunu ifade ederek festivalin yaşatılması gerektiğini vurguladı.

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Köksal İRER
 
 
 
 
Etiketler: Kızılcabölük’te, festival, coşkusu, başladı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Özlü Sözler
Musibetin sevabına talip olmaklığın, musibeti çekmekte iken de varsa, zahidsin.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv
Haber Yazılımı