Haber Detayı
27 Aralık 2017 - Çarşamba 13:16
 
Mhp Çivril’de Gövde Gösterisi Yaptı
DENİZLİ Haberi
Mhp Çivril’de Gövde Gösterisi Yaptı

Milliyetçi Hareket Partisi, Çivril’deki ülkücüleri bir araya getirdi. MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, MHP İl Başkanı Cafer Birtürk ve ilçe başkanlarının da katıldığı istişare toplantısında, partililerin sorunları masaya yatırıldı.

 

 

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, Çivril’deki partililere seslenerek, “Sizler bu davaya sahip çıktıkça, bizi kimse parçalayamaz, kimse bölemez. İçimizden kopup gidenler olacaktır, bu her dönemde de olmuştur. Ancak, onların hepsi eninde sonun geriye dönecektir. Biz işimize bakalım. Biz partimize ve Devletimize sahip çıkalım.” Dedi.

 

 

MHP İL Başkanı Cafer Birtürk’te konuşmasında, partiye olan teveccühün eskisinden daha fazla olduğunu belirterek; “Biz göreve geldiğimizden bu güne kadar 4 bin kişinin üzerinde yeni üye kaydı yaptık. İlçeler de bizimle birlikte çalışmalarını sürdürüyor. Bizim tek derdimiz memleket meselesi, gerisi teferruat.” diye konuştu.

 

 

Partililerin sırayla sorunlarını ve yaptıkları çalışmaları anlattığı istişare toplantısında, 2019 seçimlerinde Çivril’de Belediye’ye MHP bayrağını dikmek için söz verdiler.

 

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Mhp, Çivril’de, Gövde, Gösterisi, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir